Samsun
+C
Advert

19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti'nden Şahin'e ziyaret

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır ve yönetim kurulu üyeleri Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’i makamında ziyaret etti

19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti'nden Şahin'e ziyaret

SAMSUN HABER -Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır  ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’e, yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Çakır, Samsun’un yerel basın olarak nitelik ve sayı açısından diğer iller arasında ilk sıralarda olduğunu ve güçlü bir basının şehir yaşamına da olumlu olarak yansıdığını söyledi. 

TEBRİK EDİYORUM

Şahin ise ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade ederek; “Basınımızın sorumluluğu da yerine getirdiği işlevde bizim için çok önemli. Objektif, tarafsız ve iyi örgütlenmiş bir basın dünyası bulunduğu şehre de ülkemize de ciddi katkı verir ve faydası olur. Yeni seçilen yönetiminizi tebrik ediyorum. Basına büyük önem veriyorum ve bu kentin Büyükşehir Belediye Başkanı olarak her zaman yanınızda olduğumu söylemek isterim. Basını, bürokrasisi, esnafı, siyasetçisi, büyüğünden küçüğüne her vatandaşımız bir ve beraber olursak şehrimiz için çok daha güzel işleri hayata geçirebilir ve şehrimizi hak ettiği yere taşırız diye düşünüyorum. Ziyaretiniz için hepinize teşekkür ederim" dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genç: Bayramlar birliğin temel taşı
Genç: Bayramlar birliğin temel taşı
Şahin şehit Artut'un ailesini ziyaret etti
Şahin şehit Artut'un ailesini ziyaret etti