Samsun
+C
Advert

4. Kitap Fuarı'nın kapıları yarın açılıyor

TÜYAP Karadeniz 4. Kitap Fuarı, yarın kapılarını açacak. TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz, "Her 15 günde bir fuarlarla Samsun'u şenlendiriyoruz" dedi

4. Kitap Fuarı'nın kapıları yarın açılıyor

SAMSUN HABER - TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.  tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği beraberinde Samsun Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü desteği ile hazırlanan Karadeniz 4. Kitap Fuarı'nın tanıtım toplantısı, Samsun İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hasan Yetik, Samsun TSO Genel Sekreter Yardımcısı Necmi Alıç, Türkiye Yayıncılar Birliği Başkanı Kenan Kocatürk, TÜYAP Kültür Fuarları Genel Koordinatörü Deniz Kavukçuoğlu ve TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz'ün katılımıyla gerçekleştirildi. 20-25 Şubat 2018 tarihleri arasında TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek fuar hakkında bilgi veren TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz, Samsun'da gerçekleşen fuarların, bölgesel olmaktan çıkıp, ulusal bir boyut kazandığını söyledi.

SAMSUN'DA BU GÖL MAYA TUTTU

Samsun ekonomisine, sosyal ve kültürel hayatına renk kattıklarını kaydeden Alagöz, "Her 15 günde bir fuarlarla Samsun'u şenlendiriyoruz. Samsun ekonomisine, sosyal hayatına kültürel hayatına renk katıyoruz. Bu bizim hedeflerimizden bir tanesiydi. Kısmet olursa önümüzdeki sene düzenleyeceğimiz, yeni konu başlıklarıyla da hem fuarlarımızın sayısını hem de mevcut fuarlarımızın niteliğini arttıracağız. Samsun'da 2018 yılına çok güzel bir başlangıç yaptık. Kitap Fuarı'nın ardından, Mobilya, İnşaat, Tarım, Otomobil ve Gıda Fuarı ile devam edeceğiz. Tabir-i caizse Samsun'da bu göl maya tuttu. Ve Samsun, bölgesel bir fuar merkezi olmaktan çıktı. Ulusal bir fuar merkezi haline geldi" diye konuştu. 

500 YAZAR YER ALACAK

4. Kitap Fuarı'na 220 yayın evinin katıldığını belirten TÜYAP Kültür Fuarları Genel Koordinatörü Deniz Kavukçuoğlu, "Geçen sene düzenlediğimiz Kitap Fuarı'nda 140 bin ziyaretçi saysısını aştık. Bu sene 220 yayın evi ve 500 yazar fuarımıza katılacak. Samsun'u Kitap Fuarı olarak seçmemizde isabetli bir karar verdiğimizi her yıl daha da iyi anlıyoruz. Bu kenttei iyi şeyler yaptık ve yapmaya devam edeceğiz" dedi. 

Karadeniz 4. Kitap Fuarı, 20-25 Şubat 2018 tarihleri arasında TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genç: Bayramlar birliğin temel taşı
Genç: Bayramlar birliğin temel taşı
Şahin şehit Artut'un ailesini ziyaret etti
Şahin şehit Artut'un ailesini ziyaret etti