Samsun
+C
Advert

560 usta öğreticiye seminer verildi

İlkadım Halk Eğitimi Merkezine bağlı 2016-2017 eğitim-öğretim yılında açılacak olan kurslarda görev alacak usta öğreticilere yönelik seminer düzenlendi.

560 usta öğreticiye seminer verildi

Yıldırım Beyazıt Ortaokulu Konferans Salonunda düzenlenen seminerin açılışına; İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut Numanoğlu, Şube Müdürü Hıdır Okçu, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kemalettin Ak ve usta öğreticiler katıldı. İki farklı oturumda düzenlenen seminere 560 usta öğretici adayı katıldı. 

Seminerin açılışında konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut Numanoğlu "Hayatboyu öğrenme beşikten mezara kadar devam etmektedir. İlkadım ilçemizde her yaştan her kesime yönelik talep eden herkesin bilgi, beceri ve yeteneklerini geliştirecek eğitim programlarımız mevcuttur. 

Özellikle mültecilerimiz, çocuklarımız, engellilerimiz ve bayanlara yönelik kurslarımıza ağırlık veriyoruz. Görev alacak tüm usta öğreticilerimize başarılar diliyorum" dedi.

Şube Müdürü Hıdır Okçu ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kemalettin Ak, kurs mevzuatı ve işleyişi hakkında usta öğretici adaylarına bilgiler verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macaristan'da İlkadım rüzgarı
Macaristan'da İlkadım rüzgarı
Genç: Bayramlar birliğin temel taşı
Genç: Bayramlar birliğin temel taşı