Samsun
+C
Advert

AK Parti Atakum İlçe Başkanlığı Bitlisli çocuklara umut oldu

AK Parti Atakum İlçe Başkanlığı 'Umut Eli' projesi kapsamında Bitlis'deki köy okullarına yardım eli uzattı

AK Parti Atakum İlçe Başkanlığı Bitlisli çocuklara umut oldu

SAMSUN HABER - AK Parti Atakum İlçe Başkanlığı 'Umut Eli' projesi kapsamında Bitlis Güroymak İlçesi’ndeki Tahtalı Köyü ve Yazıkonak Köyü İlkokulları'nda eğitim gören öğrencilere giysi yardımı, kırtasiye, kitap ve eğitim seti, satranç takımı gibi ihtiyaçların yanı sıra, okullarda kütüphane oluşturularak, proje faaliyetleri gerçekleştirildi.
 Bitlisli minik öğrencilere, hediyelerini AK Parti Atakum İlçe Başkanı Av. Haluk Köksoy, Atakum Teşkilat Başkanı Can İsmail Altakan ve Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Cemile Diktaş verdi. Samsun'dan Bitlis'e giden ekibi, Bitlis AK Parti Güroymak İlçe Başkanı Öztürk Uğiş karşıladı.

MUTLUYUZ
AK Parti Atakum İlçe Başkanı Av. Haluk Köksoy, “Atakum olarak kapsamlı bir çalışma yaptık ve bir kıvılcım başlattık. Hazırladığımız proje kapsamında, köy okullarında eğitim gören çocuklarımızın ihtiyaçlarını karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Öğrencilerimizin, gözlerindeki ışıltıyı gördük ve çok duygulu anlar yaşadık. Çocuklarımız zor şartlarda eğitim görüyor. Biz de elimizden geldiğince yanlarında olmaya çalışıyoruz.  Hiçbir şey geleceğin fidanları çocuklarımızı, mutlu etmek kadar haz veremez. Abileri ve ablalaları olarak hayatlarında onlara güzel bir anı bırakmak istedik. Yüzlerinde tebessüm oluşturabildiysek ne mutlu bize. Bu memleketin onlara ihtiyacı var” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Öztürk ve Togar iftar sofrasına misafir oldu
 Öztürk ve Togar iftar sofrasına misafir oldu
Genç'ten Şahin'e hayırlı olsun ziyareti
Genç'ten Şahin'e hayırlı olsun ziyareti