Samsun
+C
Advert

AK Parti İlkadım'dan bir günde 164 program

AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeleri, kadın kolları, gençlik kolları, mahalle başkanları ve meclis üyeleri bir günde 164 program gerçekleştirdi.

AK Parti İlkadım'dan bir günde 164 program

SAMSUN HABER - AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeleri, kadın kolları, gençlik kolları, mahalle başkanları ve meclis üyeleri bir günde 164 program gerçekleştirdi. Programlar hakkında bilgi veren AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay, "Hedef 55 günde 5555 sloganımızla beraber çalışmalarımızı hızlandırdık" dedi.

Ay açıklamalarını şöyle sürdürdü: "Seçim startı verildiğinde 55 günlük bir zaman vardı.Biz de hedef 55 günde 5555 sloganımızla beraber çalışmalarımızı hızlandırdık. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu programlar çerçevesinde tüm teşkilâtlarımızla birlikte bir günde 164 program yaparak bugün itibariyle 3622 ziyaret programını  gerçekleştirdik ve hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz.Gerçekleştirmiş olduğumuz ziyaretler kapsamında şehit ailelerimizle, gazilerimizle,hastalarımızla ve ihtiyaç sahiplerimizle bir araya geldik. Bu ziyaretlerde halkımızdan almış olduğumuz geri dönüşler bizleri fazlasıyla mutlu etmekte ve çalışma azmimizi arttırmaktadır. Birlik,bereket ve bolluk için gece demeden gündüz demeden koşmaya devam edeceğiz.Ilklerin Şehri İlkadım olarak AK Parti bayrağını en üst noktaya birlik ve beraberlik içerisinde taşıyacağımız inancım tamdır" diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genç: Bayramlar birliğin temel taşı
Genç: Bayramlar birliğin temel taşı
Şahin şehit Artut'un ailesini ziyaret etti
Şahin şehit Artut'un ailesini ziyaret etti