Samsun
+C
Advert

AK Parti Samsun aday adaylarını tanıttı 

AK Parti, 2 Nisan'da biten milletvekilliği aday adaylığı başvurularıının ardından, tanıtım toplantısı düzenledi. İl Başkanı Hakan Karaduman, 103 başvuru almanın, partiye olan güvenin göstergesi olduğunu söyledi

AK Parti Samsun aday adaylarını tanıttı 

SAMSUN HABER - AK Parti, 24 Nisan'da başlayan ve 2 Mayıs Çarşamba günü sona eren milletvekilliği aday adaylığı başvurularıının ardından, milletvekilliği aday adaylığı tanıtım toplantısı gerçekleştirdi. Ömer Halisdemir Salonu’nda gerçekleşen toplantıda konuşma yapan AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, "27. Dönem Milletvekili Seçimleri için İl Başkanlığımıza 103 müracaat yapıldı" dedi.

YOL ARKADAŞIYIZ
Milletvekili aday adaylarına başarılar dileyen Karaduman, “27. Dönem Milletvekili Seçimleri için İl Başkanlığımıza 103 müracaat yapıldı. Müracaatların 21’i kadın, 11 engelli, 25 yaş altı 9 kardeşimizin bulunması bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Toplumun her kesiminden böylesine büyük bir ilginin olmasnı, vatandaşlarımızın partimize güvendiğinin ve bayrağı bizim elimizde görmekten memnun olduklarının bir göstergesi olarak görüyoruz. Allah'ın izniyle bayrağı yere düşürmeden var olan yatırımlarımıza yenisini ekleyerek, ülkemizi daha güzel bir geleceğe hazırlayacağız. Sizler de artık bizim yol arkadaşımızsınız. Dolayısıyla bu kutlu yolda yürürken partimizin teşkilat disiplini içerisinde hareket etmeniz gerekir. Tanıtımlarımızda, broşürlerde ve sosyal medya paylaşımlarında kurumsal kimliğimize uygun hareket etmenizi sizden rica ediyorum” diye konuştu.

24 HAZİRAN'A HAZIRIZ
Karaduman konuşmasını şöyle sürdürdü: "AK Parti Samsun teşkilatı olarak Genel Merkezimiz ve Cumhurbaşkanımızın gösterdiği hedefler doğrultusunda 24 Haziran seçimlerine hazırız. Sayın Cumhurbaşkanımız seçim için 24 Haziran'ı işaret ettiği andan itibaren hazırlıklara başladık. Bugün gelinen noktada, diğer siyasi partiler henüz Cumhurbaşkanı adayını dahi belirleyememişken, bizler sandık kurulu üyelerimizi dahil belirledik, çalışmalara da başladık. CHP Cumhurbaşkanı adayını ancak bugün açıklayabildi."
Toplantı, konuşmanın ardından basına kapalı bir şekilde devam etti. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şaban Yılmaz’dan tarihi Kırkpınar yağlı güreşleri dönüşü Başkan Tok’a ziyaret
Şaban Yılmaz’dan tarihi Kırkpınar yağlı güreşleri dönüşü Başkan Tok’a ziyaret
Samsunspor, Kılıç'ı 1 yıllığına SO Cholet'e kiraladı
Samsunspor, Kılıç'ı 1 yıllığına SO Cholet'e kiraladı