Advert

Akcagöz milletvekili aday adaylığını açıklayacak

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, düzenleyeceği basın toplantısıyla milletvekili aday adaylığını açıklayacağını söyledi

Akcagöz milletvekili aday adaylığını açıklayacak

SAMSUN HABER - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, yarın gerçekleştireceği basın toplantısında 24 Haziran seçimlerinde milletvekili aday adayı olacağını açıklayacağını kaydetti.

DESTEK ÇOK ÖNEMLİ
Yaklaşık 3 yıldır il başkanı olarak görev yapan Akcagöz, " Yarın İl Başkanlığımızda, 24 Haziran’da yapılacak genel seçimler için milletvekili aday adaylığımı açıklıyacağım. Atatürk’ün manevi mirasçıları olarak, ülkeyi içine düştüğü kötü durumdan kurtarmak, demokrasi ve özgürlükleri yeşertmek gibi bir görevimiz var. Bu sorumluluğumun farkındayım ve yaklaşık 3 yıldır Samsun’da CHP İl Başkanı olarak yürütmüş olduğum hak, hukuk ve demokrasi mücadelesini, Ankara’ya taşımayı arzu ediyorum. ‘Ankara’da bir Avukatınız olsun’ sloganıyla çıktığım bu yolda, Samsunlu hemşehrilerimin desteği benim için çok önemli. Unutmayın, dinlenmemek üzere yola çıkanlar, asla yorulmaz. Her gecenin mutlaka bir sabahı, her karanlığın mutlaka bir sonu var. Mutlaka başaracağız" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Samsun'da Milli Teknoloji Zirvesi
Samsun'da Milli Teknoloji Zirvesi
Mustafa Demir Samsunspor'u ziyaret etti
Mustafa Demir Samsunspor'u ziyaret etti