Samsun
+C
Advert

Başkan Yılmaz’a Ziyaretçi Akını - Samsun Haber

Karadeniz’in en büyük metropol şehri Samsun’da gerçekleştirdiği yatırım ve hayata geçirdiği projelerle başarılara imza atan Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı ziyaret edenlerin sayısı her geçen gün artıyor.

Başkan Yılmaz’a Ziyaretçi Akını - Samsun Haber

SAMSUN HABER - Yoğun gündem arasında misafirlerine de zaman ayırmaya özen gösteren Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, MÜSİAD Samsun Şubesi, Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardımlaşma Derneği (PEDER) Samsun Şubesi ve PTT Baş Müdürlüğü yöneticilerini ağırladı.

Ziyaret trafiğine PTT Samsun Başmüdürü Cemal Saraç ile başlayan Başkan Yılmaz, kurumun çalışmaları hakkında Saraç’tan bilgi aldı. Samimi geçen ziyarette Başkan Yılmaz, PTT’nin hizmet kalitesinden övgüyle söz etti. Ardından Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Haluk Tan ve yönetim kurulu üyelerini kabul eden Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, yeni başkan seçilen Tan’a ‘Hayırlı olsun’ dileğinde bulundu. Ziyarette Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, MÜSİAD’ın iş dünyasında önemli bir yere sahip olduğunun altını çizdi. MÜSİAD’ın faaliyetlerini takip ettiğini ve beğeniyle izlediğini ifade eden Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi olarak her türlü desteği verdiklerini, vermeye de devam edeceklerini kaydetti.

Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardımlaşma Derneği (PEDER) Samsun Şubesi'nin yeni başkanı emekli polis memuru Sadık Aydın  ile şube yönetim kurulu üyelerini de misafir eden Başkan Yılmaz, ziyarette şehit ve gazileri minnet ve şükranla andıklarının altını çizdi. Şehit ve gaziler için hizmet veren PEDER’e çalışmalarından dolayı teşekkür eden Başkan Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi’nin her zaman yanlarında olacağını da sözlerine ekledi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şaban Yılmaz’dan tarihi Kırkpınar yağlı güreşleri dönüşü Başkan Tok’a ziyaret
Şaban Yılmaz’dan tarihi Kırkpınar yağlı güreşleri dönüşü Başkan Tok’a ziyaret
Samsunspor, Kılıç'ı 1 yıllığına SO Cholet'e kiraladı
Samsunspor, Kılıç'ı 1 yıllığına SO Cholet'e kiraladı