Samsun
+C
Advert

Bilgin vatandaşlarla buluştu

İlkadım'da vatandaşlarla buluşan AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Elif Coşkun Bilgin, "Şimdi daha da güçlü olmanın zamanıdır. 24 Haziran’da yapılacak seçimlerde bunun ilk temeli atılacaktır" dedi

Bilgin vatandaşlarla buluştu

SAMSUN HABER - AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Elif Coşkun Bilgin'in bu seferki durağı İlkadım ilçesi oldu. Seçim çalışmaları kapsamında İlkadım'da vatandaşlardan 24 Haziran seçimlerinde AK Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek isteyen Bilgin, önce genç kızlarla biraraya geldi, ardından ise Yenidoğan Mahallesi'nde Şehit Nuh Özdemir'in ailesini ziyaret etti. Şehidin emaneti minik Nuh ile bir süre oynayan Bilgin, Özdemir'in ailesi ile sohbet etti, onları dinledi.

PAZAR ESNAFINI GEZDİ

Daha sonra Kıran Mahallesi'nde pazar yeri gezisinde pazar esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelen Bilgin, 24 Haziran seçimlerinde vatandaşlardan destek ve dualarını istedi. Vatandaşlarla sohbet eden Bilgin, "Siyasi anlamda 'Türkiye Vakti' diyerek yola çıktığımız bu dönemde, Türkiye olarak hedeflediğimiz çok önemli hususlar var. Türkiye 16 yılda her alanda çok büyüdü ve çok güçlendi. Yakaladığımız istikrarı ve büyümenin kıymetini bilerek yola devam edeceğiz. Şimdi daha da güçlü olmanın zamanıdır" dedi.

HEDEF 400 MİLLETVEKİLİ

"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde 2023 hedeflerine hep birlikte ulaşacağız" diyen Bilgin, "24 Haziran'da daha güçlü Türkiye'nin ilk temeli atılacaktır. Bizim birinci önceliğimiz Cumhurbaşkanımızı güçlü bir şekilde yeniden Cumhurbaşkanı yapmaktır. Bunu tabi ki güçlü meclisle sağlayabiliriz. Bu yüzden 400 milletvekili sayısını yakalamamız gerekiyor ki, Cumhurbaşkanımızın ortaya koyduğu 2023 hedeflerine çok rahat bir şekilde ilerleyebilelim. Ben Samsunlu hemşehrilerimizin bundan önce olduğu gibi bundan sonra da desteklerinin bu seçimde de artarak devam edeceğine inanıyorum" diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şaban Yılmaz’dan tarihi Kırkpınar yağlı güreşleri dönüşü Başkan Tok’a ziyaret
Şaban Yılmaz’dan tarihi Kırkpınar yağlı güreşleri dönüşü Başkan Tok’a ziyaret
Samsunspor, Kılıç'ı 1 yıllığına SO Cholet'e kiraladı
Samsunspor, Kılıç'ı 1 yıllığına SO Cholet'e kiraladı