Advert

Canbay'dan Samsun'a özel projeler

İYİ Parti Samsun Milletvekili aday adayı Tan Canbay, Samsun için projeler hazırladıklarını belirterek, "Karadeniz'in incisi Samsun'u, layık olduğu yere taşımak hepimizin görevidir" dedi

Canbay'dan Samsun'a özel projeler

SAMSUN HABER - İYİ Parti Samsun Milletvekili aday adayı, İnşaat Mühendisi Tan Canbay, Samsun'un sorunlarını, özlemlerini, beklentilerini içeren projeleri hazırladıklarını söyledi. 

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIM
Proje adamı olduğunu söyleyen Canbay, "Ben inşaat mühendisi ve proje adamıyım. Milletvekili seçildiğim takdirde gece gündüz çalışarak, Samsun için mesai harcamaya hazırım. Karadeniz'in incisi Samsun'u layık olduğu yere taşımak hepimizin görevidir. Siyasetçi olarak bu konuda üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız. Samsun her şeyin en güzelini hak eden bir şehir. Samsun'a sahip çıkmakta bizim birinci vazifemizdir' diye konuştu.

İKTİDAR YIPRANDI
Türkiye'nin iktidar değişikliğine ihtiyacı olduğunu kaydeden Canbay, "Genel Başkanımız Meral Akşener'le İYİ Parti 24 Haziran seçimlerinde yeni bir süreci başlatıp, Türkiye'yi inşa edecek. 16 yıldır ülkeyi yöneten AK Parti iktidarı hem yorgun hem de yıpranmış durumda. Türk halkı artık değişim istiyor. Bu değişimi başlatacak tek parti İYİ Parti'dir" şeklinde konuştu.

KALBİMLE İNANIYORUM
Meral Akşener'in, Türk halkıyla ciddi bir bağ kurduğunu sözlerine ekleyen Canbay açıklamalarını şöyle sürdürdü: "Sayın Akşener, tecrübesi, azmi, duruşu, öngörüsü ve dürüstlüğüyle Türk halkı tarafından kabul görmüş bir liderdir. Türkiye'de bu yıl içinde erken seçim olacağını öngören Akşener'dir. Şimdi milletimiz 24 Haziran'da onu Cumhurbaşkanlığına getirerek yeni ve güzel bir dönemin startını vererek ödüllendirecektir. Buna bütün kalbimle inanıyorum' dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Samsun'da Milli Teknoloji Zirvesi
Samsun'da Milli Teknoloji Zirvesi
Mustafa Demir Samsunspor'u ziyaret etti
Mustafa Demir Samsunspor'u ziyaret etti