Samsun
+C
Advert

Caner Yaman Yeşilyurt AVM’de okurları ile buluşuyor

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi farklı etkinlikleri ve sevilen konukları ile Samsun’da fark yaratmaya devam ediyor. Ünlü yazarları, müzisyenleri ve sanatçıları ağırlayan Yeşilyurt Alışveriş Merkezi, 26 Kasım Pazar Günü saat 15.00’da, fast food katında Ünlü Yazar Caner Yaman’ı konuk edecek.

Caner Yaman Yeşilyurt AVM’de okurları ile buluşuyor

SAMSUN HABER - Sonrası Yok, Aşıktım Hatırlamıyorum, Unutamadım, Güzel Kaybettik’ isimli kitapların yazarı Caner Yaman 26 Kasım Pazar Günü Saat 15:00’da Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde sevenleri ile buluşuyor. Lisans ve Yüksek Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamlayan ve halen ODTÜ’de İngiliz Edebiyatı Doktora programında eğitimini sürdüren yazar 26 Kasım’da D&R imza günleri kapsamında Yeşilyurt AVM’de sevenleriyle buluşacak.

 

Son kitabı “Güzel Kaybettik” ile Satış listelerinde uzun süre zirvede kalan Caner Yaman’ın İrlanda ve İngiliz edebiyatından çevirileri bulunmaktadır. 2012 yılında Uluslararası Fotoğraf Federasyonu (FIAP) tarafından kendisine Uluslararası Fotoğraf Sanatçısı (AFIAP) unvanı verilmiştir.

İlk kitabı Sonrası Yok (deneme/hikaye) 2014 yılında, ikinci kitabı “Aşıktım Hatırlamıyorum” (deneme/hikaye) 2015 yılında, “Unutamadım” (roman) 2016 yılında, son kitabı “Güzel Kaybettik” ise Ağustos 2017 yılında çıkmıştır ve en çok satanlar listelerinde yer almaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Öztürk ve Togar iftar sofrasına misafir oldu
 Öztürk ve Togar iftar sofrasına misafir oldu
Genç'ten Şahin'e hayırlı olsun ziyareti
Genç'ten Şahin'e hayırlı olsun ziyareti