Samsun
+C
Advert

Devalan'da sorunlar çözüme kavuşacak

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Vezirköprü İlçesi’nde bulunan Devalan Mahallesi’ndeki sorunları çözüme kavuşturacaklarını söyledi

Devalan'da sorunlar çözüme kavuşacak

SAMSUN HABER - Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Vezirköprü İlçesi’nde bulunan Devalan Mahallesi’nde ulaşım ve altyapı sorunlarını yerinde inceledi. Samsun'a en uzak mahallelerden birisi olan ve Vezirköprü merkezine 27 kilometre uzaklıkta yer alan Devalan Mahallesindeki sorunları çözüme kavuşturacaklarını belirten Yılmaz, “Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak uzak yakın demeden her türlü soruna çözüm üretmek adına mesai harcıyoruz. Devalan mahallemiz ile ilgili çok sık mesaj alıyoruz. Arkadaşlarımız sorunları tespit etmişti. Bende mahalle sakinlerinin sosyal medyadan gönderdiği mesajları karşılıksız bırakmamak ve işimizin her zaman başında olduğumuzu vurgulamak için buraya geldim. Sorunları yerinde gördüm. Devalan mahallemizde de bu sorunlara çözüm bulacağız” dedi.

Yol isteklerinin kesinlikle bitmeyeceğini de belirten Başkan Yılmaz, “Bundan 50 yıl sonra da, 100 yıl sonra da bu tür sorunlar olacak. Biz olmayacağız belki ama yine belediye başkanları buralara gelecek ve mahalle sakinleriyle yine bu sorunları konuşacaklar. Yani bitmeyecek. Ama bizim dönemimizde en aza inecek ve Allah izin verirse uzunca bir süre gündeme bile gelmeyecek” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şaban Yılmaz’dan tarihi Kırkpınar yağlı güreşleri dönüşü Başkan Tok’a ziyaret
Şaban Yılmaz’dan tarihi Kırkpınar yağlı güreşleri dönüşü Başkan Tok’a ziyaret
Samsunspor, Kılıç'ı 1 yıllığına SO Cholet'e kiraladı
Samsunspor, Kılıç'ı 1 yıllığına SO Cholet'e kiraladı