Advert

Gömeç: Şimdi üretim zamanı

TÜGİK Yönetim Kurulu Üyesi ve SAMGİAD Başkanı Savaş Gömeç, "Tüm kesimlerin, mazeretlere sığınmadan olanca hızıyla çalışmak ve üretmek zorunda olduğu yeni bir döneme adım atmış bulunmaktayız" dedi

Gömeç: Şimdi üretim zamanı

SAMSUN HABER - Türkiye Genç İş adamları Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Samsun Genç İş adamları Derneği Başkanı Savaş Gömeç 24 Haziran seçimlerinden sonra değerlendirmelerde bulundu. Demokratik bir sürecin huzur içerisinde gerçekleştirildiğini kaydeden Gömeç, üretime geçmenin zamanının geldiğini söyledi.

Türkiye'nin milli hedeflere en kısa sürede ulaşacağını belirten Gömeç, "Milli iradenin tecelli ettiği ve bir demokrasi şöleni niteliğinde yaşanan 24 Haziran seçimlerinin ardından sorumluluk taşıyan tüm kesimlerin, mazeretlere sığınmadan olanca hızıyla çalışmak ve üretmek zorunda olduğu yeni bir döneme adım atmış bulunmaktayız. Bu yeni dönemin, güçlü ve aydınlık Türkiye yolunda ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesi temennisiyle, el ele büyük başarılara imza atacağımız bir geleceğin başlangıcı olmasını diliyoruz. Türkiyemizin bu kutlu davasında milli hedeflerine en kısa sürede ulaşacağına olan güven ve inancımız tamdır” diye konuştu. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Samsun, tıbbi ve aromatik bitki üretim merkezi olacak
Samsun, tıbbi ve aromatik bitki üretim merkezi olacak
Yılport Samsunspor U16 takımı kuvvet çalıştı
Yılport Samsunspor U16 takımı kuvvet çalıştı