Advert

Güler mazbatasını aldı

İkinci kez SESOB Başkanı seçilen Hacı Eyüb Güler, mazbatasını aldı. Güler, “İşimiz bundan sonra başlıyor. Samsun’a ve esnaflara en iyi hizmeti verebilmek için kolları sıvadık” dedi

Güler mazbatasını aldı

SAMSUN HABER - Geçtiğimiz pazar günü gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul’da ikinci kez Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı seçilen Hacı Eyüb Güler, Canik İlçe Seçim Kurulu Başkanı Halil Ekmekçi’nin elinden mazbatasını aldı. Yönetim kurulu ve oda başkanlarıyla birlik binasından yürüyerek Samsun Adliyesi’ne gelen Güler, mazbatayı büyük bir emek harcayarak aldıklarını söyledi.

SÖZ VERİYORUM

Mazbatada 36 bin esnaf ve sanatkarın hakkının bulunduğunu belirten Güler, “Bu mazbatada 36 bin esnaf ve sanatkarın hakkı bulunmaktadır. Bu hiç kolay bir şey değil. Mazbatanın ağırlığı çok büyük. 36 bin kişinin vebali günahı bizim sırtımızda. İşimiz bundan sonra başlıyor. Esnaf ve sanatkarlarımıza doğru ve hayırlı hizmet vermek içini kolları sıvadık. 4 sene boyunca, nefes almadan hizmet verdik. İyi hizmet verdiğimiz ortada ki esnaf ve sanatkarlarımız bizi bu koltuğa yine layık gördü. Esnafımıza ve Samsun’a yakışır bir şekilde hizmet edeceğimize, arkadaşlarım adına söz veriyorum. Yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Samsun'da Milli Teknoloji Zirvesi
Samsun'da Milli Teknoloji Zirvesi
Mustafa Demir Samsunspor'u ziyaret etti
Mustafa Demir Samsunspor'u ziyaret etti