Advert

BAŞKAN AYDIN'DAN BAYRAM KUTLAMASI

Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Eyüp Aydın, nedeniyle bir mesaj yayınladı

BAŞKAN AYDIN'DAN BAYRAM KUTLAMASI

SAMSUN HABER - Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Eyüp Aydın, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Tüm İslam aleminin Kurban Bayramını kutlayan Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Eyüp Aydın, "Millet olarak zor bir dönemden geçiyoruz. Farklı zamanlarda iç ve dış güçlerin oyunlarıyla oynanmak istenen tüm kötü girişimlere milletimizin asil duruşu ve devletimizin kararlılığı ile cevap verilmiştir. Türkiye Cumhuriyeti ilelebet var olacaktır. Bayramlar ise ülkemizin müstesna günleri olup kenetlenmemizin, birlik ve beraberliğimizin en önemli günleridir" dedi.

SEVİNÇLİYİZ

Bayramların milletimizi birleştiren, barıştıran, yakınlaştıran istisnai günler olduğunu dile getiren Aydın; 'Bir Kurban Bayramı'nı daha milletimizle birlikte huzur, barış, sevgi, hoşgörü içerisinde idrak etmenin sevincini yaşıyoruz. Başta Samsunlular olmak üzere ülkemizin ve İslam aleminin mübarek Kurban Bayramını en kalbi duygularımla kutluyorum" diye konuştu.

KOOPERATİFLEŞMEYE DEVAM

Bayram öncesi Gülsan Sanayi Sitesi ile ilgili konuşan Aydın; "Şu anda başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Zihni Şahin'in destekleriyle kooperatifleşme sürecimiz hızlı bir şekilde devam ediyor. Buradaki tüm esnaflarımıza çok yakında müjdeler vermek istiyoruz. Kısa zamanda çözüme kavuşacağına inandığımız Gülsan sorununu mutlu sona ulaştırmak için gayretliyiz, inançlıyız ve umutluyuz" ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 Togar: Basın dışa açılan penceredir
Togar: Basın dışa açılan penceredir
Taşçı’dan Samsun basınına övgü
Taşçı’dan Samsun basınına övgü