Samsun
+C
Advert

İnşaat Fuarı'nda Bedük Group farkı

PVC kapı ve pencere, cam balkon, alüminyum silikon cephe sistemleri ve yalıtımlı dekoratif dış cephe alanında Karadeniz’in öncü markası olarak hizmet veren Bedük Group, TÜYAP Samsun 4. İnşaat Fuarı’nda fark yaratıyor

İnşaat Fuarı'nda Bedük Group farkı

SAMSUN HABER - Samsun’da doğan ve ulusal bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Bedük Group, 4. İnşaat Fuarı’nda yerini aldı. 2000 yılında PVC sektöründe Egesu Ltd. Şti ile ticari hayatına başlayan Bedük Group, bugün Egesu yapı ile PVC kapı ve pencere sistemleri, Samwin ile cam balkon ve alüminyum silikon cephe sistemleri, Ultraline ile yalıtımlı dekoratif dış cephe alanlarında yatırımlarını sürdürmeye devam ediyor. 


KUSURSUZ HİZMET
Eksiksiz ve kusursuz hizmet anlayışı ile yola çıktıklarını belirten Bedük Group Yönetim Kurulu Başkanı Murat Bedük, “Bedük Grup olarak alanında uzman 110 daimi personel, 100’e yakın müteahhit firma ve 80’e ulaşan bayi ile Karadeniz’in birçok semt ve ilçelerinde hizmet veriyoruz.  Türkiye'nin birçok iline eksiksiz ve kusursuz hizmet götüren grubumuz, üretim süreçlerinde en son teknolojiyi kullanıyor” dedi

 


AMACIMIZ ULUSAL MARKA OLMAK
Ulusal bir marka olmayı hedeflediklerini kaydeden Bedük, “Samsun’dan doğan bir firma olarak ulusal  bir marka olmayı hedefliyoruz. Grubumuzun vizyonu, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde öncü konuma gelmek, tüketicilerin her zaman erişebileceği, kalitenin ve güvenilirliğin sembolü olmuş, saygın markalar meydana getirmek ve bu markalarla kısa sürede bölgesel bir güç haline gelmektir” diye konuştu.


FUARLARI DESTEKLİYORUZ
4 yıldır İnşaat Fuarı’na katıldıklarını sözlerine ekleyen Bedük açıklamalarını şöyle sürdürdü: “İnşaat Fuarı’na dört yıldır katılıyoruz. Fuarlara her zaman destek vermeye çalışan bir firmayız. Fuarlar şehri olma yolunda ilerleyen şehrimize, bu konuda katkı sunuyoruz. Geçen senelerde katıldığımız fuarlarda yoğun ilgi gördük.  Bu yıl da bu ilginin artarak devam edeceğini düşünüyoruz. Standımıza gösterilen ilgiden oldukça memnunuz.”


Ayşe KUŞCU KAYA

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şaban Yılmaz’dan tarihi Kırkpınar yağlı güreşleri dönüşü Başkan Tok’a ziyaret
Şaban Yılmaz’dan tarihi Kırkpınar yağlı güreşleri dönüşü Başkan Tok’a ziyaret
Samsunspor, Kılıç'ı 1 yıllığına SO Cholet'e kiraladı
Samsunspor, Kılıç'ı 1 yıllığına SO Cholet'e kiraladı