Samsun
+C
Advert

KADEF'ten birlik ve beraberlik örneği

Kavak Dernekler Federasyonu (KADEF) Genel Başkan Vekili Naci Cingöz, düzenledikleri iftar programında birlik ve beraberlik mesajı verdi. Cingöz, “KADEF Kavaklılarındır. Dedikodu ve vesvesyle hiçbir yere varılmaz. Gün, birlik olma günüdür” dedi

KADEF'ten birlik ve beraberlik örneği

SAMSUN HABER - Kavak Dernekler Federasyonu (KADEF) iftar programı düzenledi. Programa, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, CHP Samsun Milletvekili adayı Yılmaz Karagöz, İlkadım eski Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Kavak eski Belediye Başkanı Şerif Ün, KADEF Genel Başkan Vekili Naci Cingöz, KADEF Yönetim Kurulu üyeleri, dernek başkanları ve çok sayıda Kavaklı katıldı.

DEDİKODU İLE BİR YERE VARILMAZ

KADEF Yönetim Kurulu Üyesi Levent Kaya’nın sunum yaptığı gecede birlik beraberlik mesajı verildi. KADEF’in kapılarının tüm Kavaklılara açık olduğunu vurgulayan KADEF Genel Başkan Vekili Naci Cingöz, “Birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, hemşerilik duygularımızı ve kardeşlik ruhunu canlı tutmak adına iftar programında bir araya geldik. KADEF Kavaklınındır. Dedikoduyla, vesveseyle hiçbir yere varılmaz. Kadefle ilgili meseleler, eğer varsa çözüm yeri yine KADEF’tir. Sosyal medya ve kahve köşeleri çözüm yeri olamaz. Bizler birlik ve beraberlik içinde hareket etmeliyiz” diye konuştu.

KAVAKLININ AKLI BAŞINDA

Seçim öncesi ortalığı karıştırmak isteyenler olabileceğini kaydeden Cingöz, “Kavaklının aklı başındadır. Kimsenin yönlendirmesine ihtiyacı yoktur. Kendisine hizmet edeni, daha iyi hizmet edecek olanı bilir ona göre oyunu verir. Seçimler şimdiden hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genç: Bayramlar birliğin temel taşı
Genç: Bayramlar birliğin temel taşı
Şahin şehit Artut'un ailesini ziyaret etti
Şahin şehit Artut'un ailesini ziyaret etti