Samsun
+C
Advert

Kazım Orbay İlkokulu velilerinden Okuma Vakti’ne destek

Samsun İçin Okuma Vakti projesine destek veren Kazım Orbay İlkokulu, okul velileriyle birlikte anlamlı bir etkinliğe daha imza attı

Kazım Orbay İlkokulu velilerinden Okuma Vakti’ne destek

Kazım Orbay İlkokulu ve Okul Aile Birliği Başkanlığı Samsun İçin Okuma Vakti projesi kapsamında velileri bir araya getirdi. Samsun'da bir alışveriş merkezinin sinema salonunda düzenlenen etkinlikte, yaklaşık 200 veli kitap okudu. Veliler, kitap okuma etkinliğinin ardından Aile Arasında filmini seyretti. 

 
FARKINDALIK YARATIYORUZ

Kazım Orbay İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanı Gülay Çavur, Samsun Maarif Hareketleri kapsamında birçok projeye imza attıklarını belirterek, "Kazım Orbay İlkokulu ve Okul Aile Birliği olarak farkındalık yaratan etkinliklere imza atıyoruz. Bu anlamda Samsun Okuyor projesine destek vermek için kadın velilerimizle bir araya geldik. Aynı zamanda Samsun Maarif Hareketleri kapsamında Annelerle Sinema Günleri projesini de başlattık. Kitap okuma etkinliğimizin ardından, Sinema Günleri kapsamında velilerimizle Aile Arasında filmini seyrettik. Okul olarak bundan sonra da etkinliklerimize devam edeceğiz” dedi. 

Ayşe KUŞCU KAYA

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macaristan'da İlkadım rüzgarı
Macaristan'da İlkadım rüzgarı
Genç: Bayramlar birliğin temel taşı
Genç: Bayramlar birliğin temel taşı