Samsun
+C
Advert

Keleş Kavaklılarla buluştu

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Bekir Keleş, seçim çalışmalarına Kavak ilçesinde devam ediyor

Keleş Kavaklılarla buluştu

SAMSUN HABER - Güne Kavak İlçesi'nde başlayan Milletvekili Adayı Bekir Keleş, ilk olarak Şehit Polis Özel Harekat Ersan Gürpınar'ın mezarını ziyaret etti. Şehit Ersan Gürpınar'ın toprağını sulayan Keleş, şehidimize dua okudu. 

Daha sonra İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi'ne uğrayan Milletvekeli Adayı Bekir Keleş, 8 mahallede ziyaretlerde bulundu. Ziyaretlerinde birlik ve beraberlik vurgusu yapan Milletvekili Adayı Keleş, "Bu coğrafyada ne yapacaksak hep birlikte yapacağız" dedi.  

Dünü bilmeden bugünü anlamak mümkün değildir. İçinde bulunduğumuz durumu kavramanın en güzel yolu, mevcudu geçmişle mukayese etmektir. Ne kadar mesafe aldığımız ölçmenin yolu, ara ara şöyle dönüp geriye bir bakmaktır” şeklinde konuştu. AK Parti ailesinin geleceğe dair hayalleri, umutları ve hedefleri olduğunu vurgulayan Keleş, "Bugüne kadar size ne söz verdiysek yerine getirdik. Şimdi daha büyük yatırımlar için yola koyuluyoruz. Yaptıklarımız ortada. Sizlerden yeni hedeflerimizi hayata geçirmek için izin istiyoruz” dedi. AK Parti Samsun Milletvekili adayı Bekir Keleş, daha sonra hastaları ziyaret ederek, şifa dileğinde bulundu. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genç: Bayramlar birliğin temel taşı
Genç: Bayramlar birliğin temel taşı
Şahin şehit Artut'un ailesini ziyaret etti
Şahin şehit Artut'un ailesini ziyaret etti