Samsun
+C
Advert

Kırmacı'dan sosyal medya isteği

Çalışanların kurum adına açılan sosyal medya hesaplarını takip etmesini belirten Samsun İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür Vekili Nail Kırmacı, “Her canlıya ulaşarak ve dokunarak sürdürdüğümüz hizmetleri tanıtım ve etkinliğinin artırılması için tüm kurum çalışanlarının, kurumumuz adına açılmış sosyal medya hesaplarını takip etmelerinin de yaralı olacağını düşünüyorum” dedi

Kırmacı'dan sosyal medya isteği

SAMSUN HABER - Samsun İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Zirai Karantina Müdürlüğü’nde 2017 yılı değerlendirme 2018 yılı hazırlık toplantısı gerçekleştirdi. Samsun İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür Vekili Nail Kırmacı, 2017 yılında kurum olarak özverili ve başarılı bir çalışma sergilediğimizi belirterek, tüm personele bu çalışmalarında dolayı teşekkürler etti.

SORUMLULUĞUMUZ AĞIR

Çalışanların sosyal medyayı kullanmaları gerektiğini kaydeden Kırmacı, “2018 yılında daha gayretli ve planlı bir çalışma ile bölgemiz ve ülkemiz tarımına hizmetlerin devam etmesini bekliyorum. Çok ağır bir sorumluluk yükümüz olduğunu ve her canlıya ulaşarak ve dokunarak sürdürdüğümüz hizmetleri tanıtım ve etkinliğinin artırılması için tüm kurum çalışanlarının, kurumumuz adına açılmış sosyal medya hesaplarını takip etmelerinin de yaralı olacağını düşünüyorum” dedi.

 İl Müdürlüğü olarak sosyal medyanın kullanılması hakkında sunum yapan Ziraat Mühendisi Ensar Yılmaz, “Kurumların çalışmalarını sosyal medyadan tanıtarak çok fazla kişiye çok hızlı olarak ulaştırılması imkanı sağlanmaktadır” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macaristan'da İlkadım rüzgarı
Macaristan'da İlkadım rüzgarı
Genç: Bayramlar birliğin temel taşı
Genç: Bayramlar birliğin temel taşı