Advert

Köktaş: Cevabı sandıkta vereceğiz

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Bizler yeni projelerimizi, 2023 hedeflerimizi, 2053 ve 2071 vizyonlarımızı anlatıyoruz. diğerleri ise, yıkmayı, satmayı, durdurmayı anlatıyor. Milletimiz bu yıkım ekibine geçit verir mi? 24 Haziran'da onlara en güzel cevabı sandıkta vereceğine inancımız tamdır" dedi. 

Köktaş: Cevabı sandıkta vereceğiz

SAMSUN HABER - AK Parti Samsun Milletvekili ve adayı Fuat Köktaş, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimleri çalışmaları kapsamında 19 Mayıs ve Yakakent İlçeleri'nde bir dizi programlar gerçekleştirdi. İlçelerde esnaf ziyareti yapan Milletvekili Köktaş, alışveriş yapan vatandaşlarla bol bol sohbet ederken, Muhtarlar Derneği'nde ve Ziraat Odası'nda başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile biraraya geldi. 19 Mayıs Kösedik ve Kuşkayası Mahalleleri'nde ve Yakakent İlçe merkezinde toplantılar düzenleyerek 24 Haziran seçimlerin önemine değinen konuşmalar yaptı. 

24 Haziran Türkiye için, güçlü hükümet, güçlü meclisle 2023 kadrolarının belirleneceği önemli bir seçim günüdür diyen Köktaş, Türkiye'nin çok güçlü, dirayetli, kararlı duruşunu istemeyenler için, ülkemizin istikrarına ve istikbaline giden bu önemli yolda 24 Haziran da milletimiz en doğru kararı verecektir dedi. 

AK Parti yasakları, baskıları kaldıran, milletiyle devletini barıştıran parti olduğunu ifade eden Milletvekili Köktaş, "AK kadrolar, milletin içinden çıkmıştır, milletin kadrolarıdır, milletin siyaset temsilcileridir. Bugüne kadar milletimiz bize hangi yolu tayin ettiyse o yolda yürümüştür. Aziz millet bu gerçekleri çok iyi biliyor. Bizler AK kadrolar olarak meydanlarda bunları anlatıyoruz, yaptıklarımızı, halen yapmakta olduklarımızı ve yapacaklarımızı anlatıyoruz. Yeni projelerimizi, 2023 hedeflerimizi, 2053 ve 2071 vizyonlarımızı anlatıyoruz. Diğer adaylar ne anlatıyor, yıkmayı, satmayı, durdurmayı anlatıyor. Hangisinden bir proje çalışma duydunuz. Milletimiz bu yıkım ekibine geçit verir mi? Bugüne kadar her zaman yanımızda duran aziz milletimiz 24 haziran da ülkemizin istikrarına ve istikbaline en güçlü desteği verecektir" diyerek sözlerine son verdi. 

 Köktaş ayrıca, 19 Mayıs İlçesi'ne yine en modern teknolojiyle donatılmış bir entegre devlet hastanesi yapılacağını, geçen yıl hizmete alınan 19 Mayıs Barajıyla 19 Mayıs ve Bafra'ya içme ve kullanma suyu sağlanacağını, Yakakent İlçesi'nde devam eden çalışmalarında en kısa sürede tamamlanacağını söyledi. ​

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Samsun, tıbbi ve aromatik bitki üretim merkezi olacak
Samsun, tıbbi ve aromatik bitki üretim merkezi olacak
Yılport Samsunspor U16 takımı kuvvet çalıştı
Yılport Samsunspor U16 takımı kuvvet çalıştı