Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert
AK PARTİNİN TOKSİNLERDEN ARINCI
Mustafa EYÜPOĞLU

AK PARTİNİN TOKSİNLERDEN ARINCI

Türk siyaseti, son asrın başlarında muhteşem bir kenetlenme sonucunda Milli Görüş prensipleriyle halkın halkla ve Hakk’la yönetildiği bir arenada boy göstermektedir. Dünyada istikrarın tek örneği ve mazlumların tek sığınağı şeklindeki bir örnektir.

ktidar olmanın gücünü kendi iç dünyalarıyla örtüştüremeyen ve Milli Görüş kucaklayıcılığının anlamını kavrayamayanlar elbette sarı kart görmeden kırmızı kartı hak edeceklerdir. Millete ve milletin mümtaz kurumlarına fitne sokanlar, yedikleri kırmızı kartın acısını, hiçbir zarar veremeyeceği halde süratle otobanda ilerleyen it misali havlayacaklardır. Bu sığ zihniyet sahibi kişiler, milleti ayrıştırma, milletin kurumlarını dış güçlere pazarlama işini hem de milletin onlara emanet ettiği makamlardan yapacaklardır…

Ey Bülent Arınç ve güruhu.. Sizin gizli hesaplarınız artık deşifre oldu. Kasım’dan bu yana İngilizcenizi ne kadar geliştirdiniz bilemeyiz ama artık bu ülkeden ufak ufak uzasanız çok iyi olur. Milet artık sizin gibi hizipçileri çok iyi tanıyor. Sizin içinde olmadığınız bir seçimde halk yüzde elliye varan bir sonuçla    AK Parti’yi tek başına iktidar yaptı. Vazgeçilmezliğiniz olarak yaptığınız ağlama yutturması işini, kendi halinize ağlayarak yapınız. Bunda da göreceksiniz ki artık ağlayamıyorsunuz çünkü gerçeklerle yüzleşme zamanınız geldi. Var mı öyle halkı ve yol arkadaşlarınızı kandırmak? Haa bütün bu saydıklarımız sizin bir özelliğiniz olabilir. Buna AK Parti’nin çözümü detoks yapmak olacaktır. O zaman da siz ve sizin gibiler de toksin olarak vücuttan atılacaktır, doğal olarak.

Cumhurbaşkanımızı yıpratma girişimleriniz de halkın gözünde komik düştüğünüzü göstermekte. Çünkü mevki ve makam varsa siz de varsınız. Mevkisiz ve makamsız siz ne millete ne de yol arkadaşlarınıza yararsınız.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Samsun, tıbbi ve aromatik bitki üretim merkezi olacak
Samsun, tıbbi ve aromatik bitki üretim merkezi olacak
Yılport Samsunspor U16 takımı kuvvet çalıştı
Yılport Samsunspor U16 takımı kuvvet çalıştı

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi