Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert
ANAYASA DİKTATÖRLÜĞÜ
Mustafa EYÜPOĞLU

ANAYASA DİKTATÖRLÜĞÜ

Millet iradesini ve millet egemenliğini  kendi siyasi elleriyle zımbalayarak bunu da halkımıza güçler ayrılığı olarak gösterme trajedisi seyrettiriyorlar halkımıza. Köklü bir karalama geleneklerinin vazgeçilmez teması olan “Cumhuriyet karşıtıdır bunlar" senaryolarını tekrar tekrar güncelliyorlar.

AK Parti’nin yolunu açtığı AYM’ye bireysel başvuru hakkını ters düz ederek milletimizin aklını itina ile karıştırma savaşı içindeler. Hukukun üstünlüğü ilkesi zafiyet içersinde teranesiyle vatana ihanet edenleri bile kahraman olarak gösterebiliyorlar.

MİT tırlarını deşifre edenler bunlara göre masum, devletin yürütme organları peşinen suçludur. Kendileri devletin yegane koruyucuları ve gerçek sahipleridir. Kendilerine oy vermeyen büyük kesim koyun, kendileri gerçek bir vatan evladı üstün sınıftır.kendi düşüncelerinden olamayanlar vatana ihanet içindedir.

Sürekli bir tekrar ve kibirlilik saplantısı içindedirler ve bundan habersiz yaşarlar. Üç partili bir araya gelse üç gün süreyle barışık yaşayamazlar. İş Cumhuriyeti koruma ve yüceltmeye geldiğinde de ellerini taşın altına koymazlar. Memleket menfaatine yapılan ve de yapılacak her esere kuşkuyla bakarlar. Mevcut iktidar köprü yapar, yol yapar, santral yapar hepsi birden çevreci kesilir. İktidardan hizmet bekler, hükümet en kral hizmetleri yapar onlar şaibe üstüne şaibe yakıştırırlar. AK Parti, girdiği her seçimi zaferle sonuçlandırır; onlar muhalefette eridikçe erirler. Hala kendilerini galip hükümeti mağlup ilan etmeye devam ederler.

Ne diyelim de ne edelim de bunlar da kendi eksikliklerini ve vizyonsuzluklarını görebilsinler. Ya da bırakalım onlar bu şekilde mutlu olsun biz de hizmete devam edelim. Zaten bizim yaptığımız da hizmete ve projelerimize devam etmektir. Yoktan var edemeyeceklerini anlama özürlülüğünden kurtulamayacaklarına göre ciddiye alınmalarına da gerek yoktur.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın malum iki gazeteci hakkında AYM kararıyla ilgili sözlerinin- bırakın geri bildirimini -açık seçik anlatılan kısmını da evirip çevirme gayretine düşmüşler. Burada denilen şu: “AYM karar vermiş ama bence böyle bir karar ülke menfaatleriyle örtüşmemektedir. Bu süreçte, yerel mahkeme kararının tekrar incelenmesi silsile yoluyla AYM’ye gelmeden önce bir üst mahkemede de görülüp sonuçlandırılmalıdır. Bu süreçte de belli bir sonuç alındıktan sonra, dava AYM’de görülür.” Yani açık seçik bir usul hatası yapılmıştır ve CUMHURBAŞKANI da bu duruma dikkat çekmiştir.

İnsanın muhatabı cahil olunca bir yolla seni haksız çıkarmayı başarır. Biz de sabırla, sebatla doğruları anlatma azmindeyiz.

Sevgili okurlarımız, sağlıkla kalın ve mutlu olun.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Samsun, tıbbi ve aromatik bitki üretim merkezi olacak
Samsun, tıbbi ve aromatik bitki üretim merkezi olacak
Yılport Samsunspor U16 takımı kuvvet çalıştı
Yılport Samsunspor U16 takımı kuvvet çalıştı

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi