Samsun
+C

MMO’dan eğitim semineri

Makina Mühendisleri Odası (MMO) Samsun Şubesi ve bir firma işbirliği ile “Yangın Suyu, İçme Suyu, Kullanım Suyu Depoları Proje ve Uygulama Esasları Semineri” düzenlendi.

MMO’dan eğitim semineri

MMO Samsun Şube Konferans Salonunda düzenlenen etkinliğe çok sayıda makine mühendisi katıldı. Seminerde Makine Mühendisi Gökhan Karadayı, su depoları hakkında genel bilgi, modüler su depoları, su depoları çeşitleri ve seçim kriterleri, yapılan seçim hataları, yararlı hacim hesabı, ana depolarda ve arakat transfer depolarında olması gereken özellikler, vorteks plakası ve önemi, su depolarında malzeme seçimi ve deprem, yangın ve hijyen yönünden depoların incelenmesi konu başlıklarında detaylı bilgi aktardı. 

Seminerle ilgili açıklama yapan MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Nail Yolaydın, 2016-2017 Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Çalışma Programı gereği üyelerinin mesleki gelişimi ve güncel gelişmeleri takip edebilmesi adına eğitim ve seminerler düzenlediklerini söyleyerek konuyla ilgili çalışmaların sürdüğünü, üyelerini ve kamuoyunu bilgilendirmeye devam edeceklerini söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MHP Grup Başkanvekili Usta: “Her şeyden evvel bir vebal meselesidir”
MHP Grup Başkanvekili Usta: “Her şeyden evvel bir vebal meselesidir”
Palandöken: “Akaryakıt desteği esnafa da verilmeli”
Palandöken: “Akaryakıt desteği esnafa da verilmeli”