Advert

MUHARREM GÖKSEL: DAHA YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Muharrem Göksel, Samsun'un AK Parti iktidarıyla birlikte 16 yılda ciddi bir değişim ve dönüşüm süreci geçirdiğini söyledi.

MUHARREM GÖKSEL: DAHA YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR

SAMSUN HABER - Seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam eden AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Muharrem Göksel gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Samsun'un, AK Parti iktidarıyla birlikte büyük bir sıçrama yaşadığını belirten Göksel;'AK Parti 2002 yılında iktidara geldiğinde Samsun'un 1970'li yıllarda 7. sıradayken, 2002 yılında 37. sıraya kadar gerilediğini konuştuk. Biz iktidara geldikten sonra partimizin teşvikleri, yatırım programları ve yerel yöneticilerimizin üstün gayretiyle Samsun 16 yılda ciddi bir mesafe aldı.' dedi. 

SAMSUN'U İLERİYE TAŞIYACAĞIZ

Samsun'da ciddi hizmetlerin yapıldığını ancak yapılacak çok iş, gidilecek çok yol olduğunu belirten Göksel; 'Bizler bu şehrin özlemlerini, beklentilerini, sorunlarını çok iyi bilen insanlarız. Teşkilatlarda uzun dönem görev yapan biri olarak Samsun'a nasip olursa şimdi de milletvekili olarak hizmet vermek istiyoruz. Biz kadere iman etmiş insanlarız. Tek derdimiz Samsun'u daha üst noktalara nasıl taşıyabiliriz, bu şehri nasıl büyütebiliriz? Çünkü bizim bu şehirden başka gidecek yerimiz yok ' diye konuştu.

KİMSE ŞAHSİYET YAPAMAZ

24 Haziranda herkese ciddi sorumluluk düştüğünü ve bu seçimlerin telafisi olmadığını dile getiren Göksel; 'Türkiye 24 hazirandan itibaren yeni bir yönetim modeline geçecek. Bu anlamda tarihi bir seçim bizleri bekliyor. Kimsenin bu seçimlerde şahsiyet yapma, duygusal davranma gibi bir hakkı yok. Sayın Cumhurbaşkanımız 7 düvelle mücadele ederken, her AK Parti sevdalısı bu bilinç ve değerlere uygun olarak hareket etmek zorundadır. 24 haziran da partimiz büyük bir zaferle çıkacaktır.' şeklinde konuştu. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Samsun'da Milli Teknoloji Zirvesi
Samsun'da Milli Teknoloji Zirvesi
Mustafa Demir Samsunspor'u ziyaret etti
Mustafa Demir Samsunspor'u ziyaret etti