Samsun
+C
Advert

Okan, Salıpazarı ve Terme'de

Salıpazarı ve Terme teşkilatlarını ziyaret eden MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Erdem Okan,  “Şehrimizin sorunlarını mecliste güçlü Milliyetçi Hareket Partisi çözer” dedi

Okan, Salıpazarı ve Terme'de

SAMSUN HABER - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun Milletvekili Aday Adayı Erdem Okan, teşkilat ziyaretlerini Salıpazarı ve Terme ilçesiyle sürdürdü. Salıpazarı’nda partililerle bir araya gelen Erdem Okan, 24 Haziran’da yapılacak seçimin önemine değinerek, “Cumhur İttifakı’nın sandıktan güzel bir sonuçla galip çıkması ülkemizin yarınlara daha umutlu bakmasını sağlayacaktır. Partimizin meclise daha fazla milletvekili sayısıyla girmesi ise, liderimiz Devlet Bahçeli’nin ülkemiz yararına yapacağı katkıları güçlendirecektir. Şehrimizin sorunlarını biliyoruz. Bu sorunların çözümü mecliste güçlü Milliyetçi Hareket Partisi ile gerçekleşebilir” dedi.

NE GÖREV VERİLİRSE YAPARIM
Salıpazarı’nda etkili bir teşkilat yapısına sahip olduklarını ifade eden Okan, “İlçe başkanımız Cavit Yıldırım ve yönetiminin Salıpazarı’nda partimizi ilk sıraya çıkaracağına gönülden inanıyorum. Teşkilatın içinden gelen biri olarak, bize bu davada ne görev verilirse yapmaya hazır olduğumuzun sözünü veriyorum” şeklinde konuştu. Erdem Okan’a milletvekili aday adaylığı yolunda başarı dileyen Başkan Cavit Yıldırım, seçim sürecindeki çalışmaların planını yaptıklarını ve tüm mahalleleri gezerek halka dokunacaklarını söyledi. MHP Terme İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Erdem Okan, ilçe başkanıyla seçimlerle ilgili istişarede bulundu. İlçe başkanının desteklerini alan Okan, seçim çalışmalarında için başarı diledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şaban Yılmaz’dan tarihi Kırkpınar yağlı güreşleri dönüşü Başkan Tok’a ziyaret
Şaban Yılmaz’dan tarihi Kırkpınar yağlı güreşleri dönüşü Başkan Tok’a ziyaret
Samsunspor, Kılıç'ı 1 yıllığına SO Cholet'e kiraladı
Samsunspor, Kılıç'ı 1 yıllığına SO Cholet'e kiraladı