Advert

Samsunlu Aygün'e milli görev

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi (TMVFL) Karması Teknik Direktörlüğüne Canik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü de yapmakta olan Hamza Aygün oldu. Aygün'ün takımı ilk maçında Bayburt'ta Arakan'da yaşanan insanlık dramına dikkat çekmek için sahaya çıktı.

Samsunlu Aygün'e milli görev

 

SAMSUN HABER - Canik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Birimi Müdürü Hamza Aygün, Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi (TMVFL) Karması Teknik Direktörü oldu. UEFA B Antrenör Lisansı bulunan Aygün'ün başında olduğu TMVFL Karması Arakan’da yaşanan insanlık dramına dikkat çekmek amacıyla Bayburt'ta sahaya çıktı.

SAMSUNLU ÜNLÜLER DE OYNADI


Bayburt Valiliği, Bayburt Belediyesi, Bayburt Üniversitesi ve TMVFL Federasyonu organizasyonunda yapılan ve Samsunspor'un İmparator lakaplı eski oyuncusu Celil Sağır'ın yanısıra Mehmet Nas ve Adnan Güngör’ün de forma giydiği 'Arakan Müslümanlarına Yardım Müsabakası'nın tüm geliri Arakanlı Müslümanlara yardım olarak bağışlandı.

ONUR VERİCİ GÖREV


Metro Turizm Samsun Veteranlar Takımı olarak Türkiye Masterlar ve Veteranlar Futbol Ligi'nde başarıyla mücadele ettiklerini belirten Teknik Direktör Hamza Aygün, "Bir Samsunlu olarak günden güne büyüyen ve gelişen bu ligde Türkiye Karmasının Teknik Direktörü olarak seçilmiş olmaktan onur duyuyorum. Beni bu göreve layık gören TMVF ailesine teşekkür ederim" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Samsun, tıbbi ve aromatik bitki üretim merkezi olacak
Samsun, tıbbi ve aromatik bitki üretim merkezi olacak
Yılport Samsunspor U16 takımı kuvvet çalıştı
Yılport Samsunspor U16 takımı kuvvet çalıştı