Samsun
+C
Advert

SaSa taşocak'a yoğun ilgi

TÜYAP Samsun 2. EV'leniyoruz Fuarı'nda stant açan SaSa taşocak, yoğun ilgi görüyor. Fuarın açılış pastasına da imzasını atan SaSa taşocak, dikkatleri üzerine çekiyor

SaSa taşocak'a yoğun ilgi

SAMSUN HABER - Samsun'da kaliteyi lezzetle buluşturan SaSa taşocak, TÜYAP Samsun 2. EV'leniyoruz Fuarı'nda Samsunlularla buluşuyor. Fuarın açılış pastasına da imzasını atan, unlu mamüller ve pasta ürünleri alanında lider bir firma olan SaSa taşocak, dikkatleri üzerine çekiyor. Yoğun ilgi gören stantta Samsun Valisi Osman Kaymak, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, TÜYAP Anadolu Fuarlar A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz ve TÜYAP Samsun Bölge Müdürü Server Seçer'i ağırlayan taşocak  fırın sahibi ve SaSa taşocak ortaklarından Aytekin Taşocak, Samsun'da hizmet vermekten büyük gurur duyduklarını söyledi. 

 
SAMSUN'UN MARKASI FUARDA

Samsun'da kısa zamanda marka olduklarını kaydeden Aytekin Taşocak, "Büyüme hedefimiz doğrultusunda lezzetlerimizi daha fazla kitleye uluştırmak için Samsun'un diğer bir markası  SaSa ile ortaklık kurduk. Hem taşocak fırın hem de SaSa taşocak olarak hizmetlerimize devam ediyoruz. Samsun 2. EV'leniyoruz Fuarı'na katılarak, şehrimize katkı sağlamayı amaçladık. 4 gün sürecek fuarda açtığımız stantımızda halkımızla beraber olacağız" dedi. 

PROTOKOLDEN TAM NOT

SaSa taşocak stantını ziyaret eden Samsun Valisi Osman Kaymak, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, TÜYAP Anadolu Fuarlar A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz, güzel ve kaliteli lezzetleri Samsunlularla buluşturdukları için Aytekin Taşocak'ı tebrik etti.

Ayşe KUŞCU KAYA

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genç: Bayramlar birliğin temel taşı
Genç: Bayramlar birliğin temel taşı
Şahin şehit Artut'un ailesini ziyaret etti
Şahin şehit Artut'un ailesini ziyaret etti