Samsun
+C
Advert

Sorunları çözecek kadro MHP'de

Çarşamba ve Canik’te seçim çalışmalarını sürdüren MHP Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan; eğitim, üretim ve ticarette ülkenin sorunlarını çözüme kavuşturacak kadroların Milliyetçi Hareket Partisi’nde mevcut olduğunu söyledi

Sorunları çözecek kadro MHP'de

SAMSUN HABER - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan, seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Çarşamba ilçesinde Kavakdibi Mahallesi esnafı ziyaret eden Erdem Okan, daha sonra Çarşamba Sebze ve Meyve Hali'ndeki esnafın dertlerini dinledi. Cumhur İttifakı’na ve Milliyetçi Hareket Partisi’ne destek isteyen MHP Samsun Milletvekili Adayı Okan, “Çarşambalı hemşehrilerimin tarımdaki sıkıntılarını biliyorum. Bu sorunlar ne yazık ki önce hal esnafına ardından da vatandaşımıza yansıyor. Çözümü yerli üreticimize sahip çıkmak. Köylümüze doğru destek verildiğinde zincirleme şekilde hal esnafımız da vatandaşlarımız da ekonomik refaha ulaşacaktır.” dedi. Erdem Okan, Çarşamba Novada Vefa Alışveriş Merkezi'nde esnaf ve işçilere hayırlı kazançlar dileyerek, vatandaşlara Cumhur İttifakı’nı anlattı. Türk Eğitim Sen Çarşamba Şubesi’ni ziyaret eden MHP Milletvekili Adayı Erdem Okan, şube başkanı Gültekin Aydın’dan eğitimcilerin sıkıntılarını ve eğitim sistemindeki problemleri dinleyerek, çözümler üzerinde önemle durulacağını vurguladı.

Çarşamba’dan Canik İlçesine geçen Erdem Okan, Karadeniz Bölgesi Roman Hakları Koruma Federasyonu (KARFED) Başkanı Mümin Ergüler ve yöneticilerle bir araya geldi. Federasyonun roman vatandaşlara yönelik çalışmaların bilgisini alan Erdem Okan, “Canik Belediye meclis üyeliğim döneminde roman vatandaşlarımız için elimden geleni yaptım. Halkımızın teveccüh eder, bizi milletvekili görevine layık görürse Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde de roman vatandaşlarımız için yapılması gerekenlerin takipçisi olacağımıza söz veriyoruz.” diye konuştu. Yavuz Selim Mahallesi'nde düzenlenen Şehit Piyade Er Umut Bulut Voleybol Turnuvası'nda gençlerle voleybol oynayan Erdem Okan, daha sonra mahalle esnafını gezerek, vatandaşlardan Milliyetçi Hareket Partisi'ni mecliste güçlendirmesi isteğinde bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macaristan'da İlkadım rüzgarı
Macaristan'da İlkadım rüzgarı
Genç: Bayramlar birliğin temel taşı
Genç: Bayramlar birliğin temel taşı