Samsun
+C
Advert

Tan Canbay: Cumhurbaşkanlığı Seçimlerini Kazanmak Önemli

İYİ Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Tan Canbay, aslolanın cumhurbaşkanlığı seçimlerini kazanmak olduğunu söyledi

Tan Canbay: Cumhurbaşkanlığı Seçimlerini Kazanmak Önemli

SAMSUN HABER - İYİ Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Tan Canbay, samsunvehaber.com'a çok özel açıklamalarda bulundu. 21 Mayısta açıklanacak olan milletvekili listeleri öncesinde Cumhurbaşkanlığı seçimlerini kazanmanın çok daha önemli olduğunu dile getiren Canbay; 'İyi Parti cumhurbaşkanlığı seçimlerini kazanmak ve Sayın Meral Akşener'i başkan yapmak için kurulmuş bir partidir. İktidara taliptir ve Türkiye'yi yönetecek bilgi, birikim donanıma sahip olan kadrolar partimizde mevcuttur.' dedi.

BU İKTİDAR YORULMUŞTUR

Türkiye'nin 16 yıldır AK Parti tarafından yönetildiğini, bu süreçte hem yorulduğunu hem de yıprandığını ifade eden Canbay; 'Ülkemiz insanları artık değişim ve dönüşüm istiyor. Yeni yüzler, yeni atılımlar bekliyor. Bu iktidar halkımızın ihtiyaçlarına, beklentilerine, özlemlerine cevap veremiyor. Öyle inanıyorum ki, 24 haziran seçimleri bu anlamda bir milat olacak. Bir şey değişecek, çok şey değişecek. Bunu yapabilecek tek parti şu anda İyi Parti'dir' diye konuştu.

KAN DEĞİŞİMİ İYİ GELECEK

Türkiye'nin geçmişten gelen köklü sorunları olduğunu ve bu sorunların çözümü için bir kan değişimi olması gerektiğine vurgu yapan Canbay; 'Her şeyden önce ülkemizde bir barış ve huzur ortamının sağlanması gerekiyor. Çok ayrıştık ve bunun bir an önce sona erdirilmesi gerekiyor. Toplumsal barışın sağlanması ve ülkemizin istikrara kavuşmasının önünü bizim partimiz açacaktır. İyi Parti bu birlikteliği sağlamak ve millete hizmet etmek için vardır.' diyerek sözlerini tamamladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsunspor, Kılıç'ı 1 yıllığına SO Cholet'e kiraladı
Samsunspor, Kılıç'ı 1 yıllığına SO Cholet'e kiraladı
Togar'dan tebrik mesajı
Togar'dan tebrik mesajı