Samsun
+C
Advert

Tekin'den iddialı açıklamalar

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Samsun’da Cumhur İttifakı’yla MHP olarak Samsun’da en yüksek oyu alacaklarını söyledi

Tekin'den iddialı açıklamalar

SAMSUN HABER - Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Taner Tekin, MHP olarak Cumhur İttifakı’nı başarıya ulaştırmak ve TBMM’de güçlü bir MHP oluşturabilmek için çalışacaklarını belirterek, seçim çalışmalarına başladıklarını söyledi. Tekin, Samsun’da da oy oranında rekora imza atmak istediklerini ifade etti.

KAPIMIZ AÇIK

MHP’den milletvekili aday adayı olmak isteyenlere kapılarının açık olduğunu söyleyen Tekin, “MHP olarak birinci önceliğimiz Cumhur İttifakı’nın başarıya ulaşması, ikinci önceliğimiz ise güçlü bir iktidarın yanında, güçlü bir meclisin oluşması. Dün akşam yaptığımız istişareden sonra seçim çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. Partimizden milletvekili aday adaylığı yapmak isteyen herkese, kapımız sonuna kadar açıktır. Ancak Samsun’da, başarı sağlayabilmek adına MHP’yi temsil edebilme yetisine sahip aday adayları arıyoruz. Bunun yanı sıra Samsun’un sorunlarını bilen, Samsun’un sorunlarını meclise taşıyabilen, adayların belirlenmesi noktasında gayret göstereceğiz. Buna örnek olarak da MHP Grup Başkan Vekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta’yı gösterebiliriz” dedi.

USTA YENİDEN ADAY

MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta’nın 1. sırada aday adayı olacağını açıklayan Tekin, “Grup Başkan Vekili ve Milletvekili Erhan Usta, Genel Başkanımızın onayıyla Samsun’da 1. sırada aday adayıdır. Erhan Usta, Samsun’a büyük  katkılar sağlamıştır. Ve Erhan Beyin Samsun’dan tekrar milletvekili olmasını canı gönlüden istiyoruz. Ayrıca MHP olarak Samsun’da 9’da 9 milletvekili çıkarmak için uğraşacağız. Hedefimiz Samsun’da Cumhur İttifakı’nın Türkiye ortalamasının çok daha fazla oy alması. Rekora imza atamak için mücadele edeceğiz.  MHP tarihinin en yüksek oyunu alacaktır” diye konuştu.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şaban Yılmaz’dan tarihi Kırkpınar yağlı güreşleri dönüşü Başkan Tok’a ziyaret
Şaban Yılmaz’dan tarihi Kırkpınar yağlı güreşleri dönüşü Başkan Tok’a ziyaret
Samsunspor, Kılıç'ı 1 yıllığına SO Cholet'e kiraladı
Samsunspor, Kılıç'ı 1 yıllığına SO Cholet'e kiraladı