Samsun
+C
Advert

Tekkeköy’de ‘Nefesle Yaşam’ konulu sunum

Tekkeköy Belediyesi personelini ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanları bilgilendirmek amacıyla farklı alanlarda konusunda uzmanların katılımıyla düzenlediği programlara ve seminerlere devam ediyor.

Tekkeköy’de ‘Nefesle Yaşam’ konulu sunum

SAMSUN HABER - Tekkeköy Belediyesi bilgilendirme programları kapsamında ilçedeki resmi kurum çalışanlarına ve belediye personeline İlkadım KETEM birimi sorumlu hekimi, Nefes Terapi Uzmanı Dr. Canan Süleymanoğlu’nun sunumuyla ‘Nefesle Yaşam’ konulu sunum düzenledi.

Tekkeköy Belediyesi ile kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanların daha verimli çalışmalarını sağlamak, günün stresini atmak ve karşılaştıkları birçok sorun ve güçlüğün nefes alış verişiyle nasıl kontrol altına alınacağı ile ilgili bir sunun düzenledi. İlkadım KETEM birimi sorumlu hekimi, nefes terapi Uzmanı Dr. Canan Süleymanoğlu tarafından Tekkeköy Belediyesi şehit Halisdemir konferans salonunda düzenlenen ‘Nefesle Yaşam’ konulu sunum ve terapide bireylerin nasıl nefes alması gerektiği ve nefesin yaşamdaki yeri anlatıldı. Programa Tekkeköy Belediye Başkan Yardımcıları, belediye birim müdürleri ve personel ile kamu kurum ve kuruluşlarının müdür ve temsilcileri katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genç: Bayramlar birliğin temel taşı
Genç: Bayramlar birliğin temel taşı
Şahin şehit Artut'un ailesini ziyaret etti
Şahin şehit Artut'un ailesini ziyaret etti