Samsun
+C
Advert

 Topaloğlu şehit ve gazi aileleri ile bir araya geldi.

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, 19 Mayıs Kaymakamlığı ile ortaklaşa düzenlediği iftar yemeğinde Şehit ve Gazi aileleri ile bir araya geldi.

 Topaloğlu şehit ve gazi aileleri ile bir araya geldi.

SAMSUN HABER - 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; “İftarlar sadece nimetlerin değil acıların paylaşılmasına da vesile olmaktadır. Bu gün iftarımızı şehit ve gazi ailelerimizle birlikte yaptık. Bizler sizleri asla unutmayacağız. Vatanımızın birliğine ve bütünlüğüne göz dikenler asla o kirli emellerine ulaşamayacaktır. Ülkemiz büyük bir devlet. Şehit yakınlarımız ve gazilerimiz için ciddi hizmetler veriliyor. İnşallah bu hizmetleri daha da ileri götüreceğiz. Bizler ne yapsak sizlerin hakkını ödeyemeyiz. Vatanımız için canlarını siper eden Şehitlerimize ve gazilerimize bir kez daha şükranlarımı sunuyorum. Katılımızdan dolayı büyük bir mutluluk duydum. Ramazanınız mübarek olsun” dedi.

19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner;” Bu gün burada rahat nefes alabiliyorsak sizin değerli evlatlarınız sayesindedir. Acılarınızı paylaşıyor, Şehit olan kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Herhangi bir sıkıntınız olduğunda kapımız her zaman sizlere açıktır. Ramazanınız mübarek olsun” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macaristan'da İlkadım rüzgarı
Macaristan'da İlkadım rüzgarı
Genç: Bayramlar birliğin temel taşı
Genç: Bayramlar birliğin temel taşı