Samsun
+C
Advert

Topaloğlu'ndan birlik ve beraberlik mesajı

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, 19 Mayıs Kaymakamlığı ile ortaklaşa düzenlediği yemekte belediye meclis üyeleri ve mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Topaloğlu'ndan birlik ve beraberlik mesajı

SAMSUN HABER - 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; “Öncelikle Mübarek Ramazan ayının ilçemize, ülkemize ve tüm islam alemine hayırlar getirmesini dilerim. Bizler iftar yaparken bir yerlerde Müslüman'ların kanının aktığını biliyoruz. Bu konuda maalesef bir takım Müslüman ülkeleri sessiz kalıyor. Bu olaylara karşını sesini yükselten Türkiye Cumhuriyeti'dir. Etrafımızdaki coğrafyada bu ülkeyi yeniden yapılandırmak isteyen bazı güçler maalesef yeni oyunlar peşinde. Bu yüzden bir birimize sahip çıkmalıyız. Şimdi birlik ve beraberlik içerisinde olma zamanıdır. Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederim" diye knouştu.

19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner; “Hepinizin Ramazanı mübarek olsun, Allah tuttuğunuz oruçları kabul etsin. Bu özel günlerde bizim aramızdaki dostluk, birlik ve dayanışma bu iftar sofraları sayesinde bir kes daha kurulmuş oluyor. Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Katkı ve katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum" dedi. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Macaristan'da İlkadım rüzgarı
Macaristan'da İlkadım rüzgarı
Genç: Bayramlar birliğin temel taşı
Genç: Bayramlar birliğin temel taşı