Samsun
+C
Advert

Turan: Samsun'un gücüne güç katacağız

AK Parti'den milletvekili aday adaylığını açıklayan TKDK Samsun İl Koordinatörü Dr. Bülent Turan, "Samsunumuzun gücüne güç katmayı hedefliyoruz" dedi

Turan: Samsun'un gücüne güç katacağız

SAMSUN HABER - Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK ) Samsun İl Koordinatörü Dr. Bülent Turan görevinde istifa edip, AK Parti'den milletvekili aday adaylığını açıkladı.

ÇİFTÇİLER EN BÜYÜK DESTEKÇİM

AK Parti İl Başkanlığı binasında basın açıklaması yapan Turan, Samsun'a hizmet etmekten gurur duyduğunu belirten Turan, "24 Haziran'da yapılacak olan 27. dönem milletvekili genel seçiminde aday olabilmek için 9 yıldır yürütmüş olduğum, TKDK Samsun İl Koordinatörlüğü görevimden istifa ederek, AK Parti Samsun İl Başkanlığı'na aday adaylığı başvurumu yaptım. 22 yıllık meslek hayatım ve TKDK'daki görevim süresi boyunca birçok projeye imza attım. Bu anlamda proje bizim işimiz diyebilirim. Bu çalışmalarımızın Samsun'un en geniş kesimi olan tarım, tarımsal sanayi, turizm ve çiftçi kesimi tarafından çok iyi bilinmekte ve takip edilmektedir. Onların teşviki ve desteği ile bu kutlu yola girme kararı aldık. Şimdi bu hizmetlerimizi daha da genişleterek büyütmeyi ve Samsunumuzun gücüne güç katmayı hedefliyoruz" diye konuştu.

ZAFER İLE ÇIKACAĞIZ

24 Haziran seçimlerini çok önemli olduğunu belirten Turan, "AK Parti'nin 2023 hedeflerine katkı sağlamak amacındayız. Bizim davamız, hakça bir düzen, güçlü bir toplum, güçlü bir Türkiye ve adil bir dünya kurma davasıdır. Mazlum coğrafyaların umudu olan ülkemiz, bu seçimden AK Parti’nin ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın zaferi ile çıkacak. Ben de birlik ve beraberlik için milli iradeye saygı için hukuk ve demokrasi için projelerimizin ve yatırımlarımızın devamı için güçlü Samsun ve Türkiye için milletvekilliğine talibim. Samsun için tüm gücümle, tüm proje kültürümü de ortaya koyarak elimden geleni yapacağım. Tüm paydaşlarımızla uyum içinde çalışacağıma söz veriyorum" ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şaban Yılmaz’dan tarihi Kırkpınar yağlı güreşleri dönüşü Başkan Tok’a ziyaret
Şaban Yılmaz’dan tarihi Kırkpınar yağlı güreşleri dönüşü Başkan Tok’a ziyaret
Samsunspor, Kılıç'ı 1 yıllığına SO Cholet'e kiraladı
Samsunspor, Kılıç'ı 1 yıllığına SO Cholet'e kiraladı