Advert

Yılmaz: Bu kentin hizmetkarlarıyız

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, geleceğe güzel bir şehir bırakmak için büyük emek sarf ettiklerini belirterek, “Biz bu kentin karşılık beklemeyen hizmetkarıyız” dedi.

Yılmaz: Bu kentin hizmetkarlarıyız

SAMSUN HABER - Türkiye'nin birçok ilinde görev yapan ve Düzce'nin kurucu valisi olarak bir süre görev yapan emekli vali Fikret Güven Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret etti. Bir şehrin kalkınması için yerel yönetimlerin oldukça önemli bir görev ifa ettiğini belirten Vali Fikret Güven, "Samsun'da çok ciddi bir değişim var. Özelikle de tertemiz bir şehrimiz var. Bundan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz’ı ve ekibini tebrik ediyorum. Burada yapılan çalışmalar Türkiye’de de çok farklı yerlere taşınıyor. Samsun önemli bir şehrimiz. Halka verilen bu hizmetler takdire şayan. Takdir etmemek mümkün değil. Şehir her alanda gelişmiş. Büyükşehir Belediyemiz önemli hizmetlere imza atmış. Başkanımız adeta Samsun'u Samsun yapmış" dedi.

KARŞILIK BEKLEMİYORUZ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yılmaz ise, “Bize emanet edilen görevi layıkıyla yerine getirmek için var gücümüz ile çalışıyoruz. Samsun her geçen gün gelişiyor, yükseliyor ve güzelleşiyor. Bizlerde bu gelişimin yükselmesi için çabalıyoruz. Her zaman diyorum benim gecem, gündüzüm Samsun. Samsun için, geleceğe güzel bir şehir bırakmak için büyük emek sarf ediyoruz. Bundan asla şikayetçi değiliz. Çünkü biz bu kentin karşılık beklemeyen hizmetkarıyız. Huzurlu bir Samsun için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Samsun'da Milli Teknoloji Zirvesi
Samsun'da Milli Teknoloji Zirvesi
Mustafa Demir Samsunspor'u ziyaret etti
Mustafa Demir Samsunspor'u ziyaret etti