Samsun
+C
Advert

Yılmaz'dan sandığa davet

Samsun Tüm Emlakçılar Meslek Odası Başkan Adayı Emrah Mehmet Yılmaz, 11 Ocak Perşembe günü (bugün) gerçekleştirilecek olan SATEM seçime bütün SATEM üyelerini davet etti

Yılmaz'dan sandığa davet

Samsun Tüm Emlakçılar Meslek Odası’nda (SATEM) yeni başkan bugün yapılacak seçimde belli olacak. Sebahattin Gülçiçek ve Adem Değirmenci grubunun ortak aday olarak belirlediği Emrah Mehmet Yılmaz; "Sandıktan; Şimdi karar verme günüdür. Değişim için çıktığımız yolda birlik ve beraberlik galip gelecektir. Bütün üyeleriyle birlikte, seçim sonrasında geleceğe çok önemli bir adım atılacaktır” diye konuştu.

3 adayın saat 11.00'da başlayacak bu önemli gün için bütün SATEM üyelerini genel kurulda oylarına sahip çıkmak üzere davet ettiğini ifade eden Yılmaz, “Değişim sloganı ile çıkmış olduğumuz SATEM Tüm Emlakçılar Meslek Odası başkan adaylığı yolunda yüksek enerjimiz, güçlü kadromuz ve genç vizyonumuzla tüm esnaf ve meslektaşlarımız için hizmete talibiz. Yeni vizyon, yeni bakış açısıyla yolumuza devam ediyoruz. Bu yolda amacımız sektöre ve odamızı bir adım daha ileriye taşımak ve Samsun'umuza hizmet etmektedir" diye konuştu.

Kongrenin, 11 Ocak Perşembe günü saat 11.00'da İlkadım Belediyesi Derebahçe Sosyal Tesislerde gerçekleşecek. Üyeler 17.00'a kadar oy kullanabilecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şaban Yılmaz’dan tarihi Kırkpınar yağlı güreşleri dönüşü Başkan Tok’a ziyaret
Şaban Yılmaz’dan tarihi Kırkpınar yağlı güreşleri dönüşü Başkan Tok’a ziyaret
Samsunspor, Kılıç'ı 1 yıllığına SO Cholet'e kiraladı
Samsunspor, Kılıç'ı 1 yıllığına SO Cholet'e kiraladı