Advert

Ertürk İnşaat A.Ş'den 0.98 faiz oranıyla daire sahibi olma imkanı

Ertürk İnşaat A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Levent Ertürk, Hükümetin enflasyonla mücadele adı altında başlatmış olduğu kampanyaya tam destek vererek ev alacaklara müthiş bir imkan tanıdı

Ertürk İnşaat A.Ş'den 0.98 faiz oranıyla daire sahibi olma imkanı

SAMSUN HABER - Ertürk İnşaat A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Levent Ertürk, Hükümetin enflasyonla mücadele adı altında başlatmış olduğu kampanyaya tam destek vererek ev alacaklara müthiş bir imkan tanıdı
BU FIRSATI KAÇIRMAYIN
Samsun'da inşaat sektörünün önde gelen isimlerinden Ertürk İnşaat A.Ş dev bir kampanyaya imza attı. Şirketin yönetim kurulu başkanı Levent Ertürk, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından başlatılan enflasyonla mücadele kapsamında yapılan çalışmalara Samsun'dan tam destek vereceğini söyleyerek tarihi bir kampanya başlattıklarını ifade etti.
HERKES EV SAHİBİ OLSUN
0.98 faiz oranıyla Atakum'da herkesi ev sahibi yapmak istediklerini belirten Ertürk; 'Atakum'un en güzel semtlerinden bir olan Ömürevlerinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere her kesime hitap eden ve halkımızın bütçesine uygun olarak başlattığımız bu kampanyada evsiz insan kalmasın istiyoruz. Satışlarımız sınırlı sayıda olduğundan Samsunlular bu kampanyayı kaçırmasın' dedi.
BİZ HALKIMIZA GÜVENİYORUZ
Atakum'un muhtelif semtlerinde de ev satışlarının olacağını sözlerine ekleyen Ertürk;'Son yıllarda gelişen ve büyüyen Atakum'da Ertürk İnşaat A.Ş olarak her kesime uygun kaliteli ve lüks evler yaptık. Kefil yok, senet yok, çek yok. Biz vatandaşımıza güveniyoruz. En büyük amacımız mümkün olabildiği kadar Atakum'da halkımızı ev sahibi yapmak' diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Samsun, tıbbi ve aromatik bitki üretim merkezi olacak
Samsun, tıbbi ve aromatik bitki üretim merkezi olacak
Yılport Samsunspor U16 takımı kuvvet çalıştı
Yılport Samsunspor U16 takımı kuvvet çalıştı