Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Yakup İba aday adaylığını açıkladı

Yerel Yönetimler Danışmanı Yakup İba, AK Parti Vezirköprü Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıkladı. İba, "Vezirköprü'ye vezir değil köprü olmak için talibiz" dedi

Yakup İba aday adaylığını açıkladı

SAMSUN HABER - Vezirköprü’nün sevilen ismi Yerel Yönetimler Danışmanı Yakup İba, AK Parti Vezirköprü Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıkladı. AK Parti İlçe Başkanlığı’nda açıklama yapan İba'yı, Vezirköprülüler yalnız bırakmadı. İlçenin sorunlarını çok iyi bildiklerini kaydeden 60 ayda 60 projeyi hayata geçireceklerini söyledi.

HİZMETKAR OLACAĞIZ

Hayalleri gerçeğe dönüştüreceklerini kaydeden İba, "Vezirler yadigarı şu güzel ilçemizi tarım ve hayvancılıkla kalkınan rüzgar ve güneş enerjileriyle aydınlanan, biyogazla  ısınan, özellikle kanyon ve yayla turizmiyle  canlanan, tarih ve kültürüyle herkesi kendine  cezbeden, cittaslow özelliğiyle, hatırlı yiyecekleriyle  huzur veren ilçe olmalıyız. Ancak bütünşehir yasasıyla ilçe sınırları belediye sınırı olmuştur. Sadece şehir merkezi değil, tüm mahalleler hizmet alanına dahil edilmiştir. Dolayısıyla bütün şehir sorunları bizim sorunumuzdur. Bu güne göre gardınızı almalısınız. Bu bağlamda hazırladığımız  projelerle; çocuklarımızın içtiği suyu, aldığı nefesi temiz tutmak, kadınlarımızın eşit yaşam haklarını kendilerine sunmak, yaşlılarımızın güvende olduğunu onlara  hissettirmek, gençlerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmek, kuşaklar arsında, kalpler arasında, gönüller arasında köprüler kurmak, gönül belediyeciliği yapmak asli görevimizdir. Reisin dediği gibi; Efendi değil hizmetkar olmamız lazım. Vezir değil köprü olmaya talibiz. Problemlerle ilgilenmek, bilgiyle formüle edip çözmek ve sevgiyle sunmak konumundayız. Sloganımız. İlgi, bilgi ve sevgiyle. Ülkemiz ve ilçemiz için erdemle, azimle ve cesaretle durmak yok. Çalışmaya devam İnşallah" diye konuştu.

DERSİMİZE ÇALIŞTIK HAZIRIZ

İlçede çeşitli anketler yaptırdıklarını ifade eden İba, "Mahalle mahalle gezdik. Bizden istenilenleri, ilçemizin sıkıntılarını çok iyi biliyoruz. Buna yönelik her bir aya bir projemiz var. Yani 60 ayda 60 projeye imza atacağız. İlçemiz kavga istemiyor, Kendilerinin unutulmasını istemiyor. Hizmet istiyor. Dua alınacak hizmetler yapmamız lazım. Bu da olabiliyormuş dedirtecek başarılara imza atmamız lazım. Dersimize çalıştık ve biz hazırız" dedi.

İHTİYAÇLARI KARŞILAYACAK YÜREKTEYİZ

Halkın tabanından ve ortak iradenin kuvvetinden beslenerek yola çıktıklarını belirten İba, “Devlet, hükümet, bürokrasi kademelerindeki ayrıntıları bilerek güvenle çıktık bu kutlu yola. İlçe halkının ekonomik, sosyal, kültürel ve tüm insani ihtiyaçlarını karşılayacak yürekteyiz. Kardeşçe yaşayalım diye toplumsal barış  için çalışacağız. Kalsın, beklesin demelere inat, gelsin, buyursun diyerek kucaklamak için varız. Halkıyla barışan, geçmişine yakışan bir Vezirköprü için bu kutlu yoldayız. Kurtulan değil kurtaran şehri yeniden ihya edeceğiz” şeklinde konuştu.

GİZLİ AJANDAMIZ YOK ELİMİZ AÇIK

Siyasetin ve başkanlığın bir amaç değil araç olduğunu sözlerine ekleyen İba açıklamalarını şöyle sürdürdü: "Bizim gizli ajandamız yok. Elimiz açık. İstişare etmeden işlem yapmayacağız. Çünkü; Başkanlık sistemi 16 bakan, 9 kurul ve 5 ofisle yönetiliyor. Vatandaşlar, toplumun geleceğini etkileyen tüm kararlarda danışılma hakkına sahiptir. İdeal şehrin özellikleri, sorunsuz trafik,  çalışma olanakları olan, dinlenme, spor ve gezi alanları olandır. Tek bir yürek gibi çarpacak yüreklerimizle bir destan yazmaya var mısınız? Haydi, şimdi tam zamanı.” 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Samsun'da ocak ayında konut satışları çakıldı
Samsun'da ocak ayında konut satışları çakıldı
Samsunspor sözleşme imzalamaya devam ediyor
Samsunspor sözleşme imzalamaya devam ediyor

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi