Advert

Arslan: Gümbür gümbür geliyoruz

Vatandaş ziyaretlerini aralıksız sürdüren AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Musa Arslan, “Samsunlular bize güveniyor. 31 Mart’ta gümbür gümbür geliyoruz” dedi

 Arslan: Gümbür gümbür geliyoruz

SAMSUN HABER - AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Musa Arslan, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaş ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Yaklaşık 8 aydır sahada olduğunu ve toplumun her kesiminden insanla bir araya geldiğini belirten Musa Arslan, Samsunluların kendilerine güvendiklerini söyledi.

SIKMADIĞIMIZ EL KALMADI

İnsanları siyasi görüşlerine göre ayırmadığını kaydeden Arslan, “Gönül belediyeciliği, gönüllere dokunarak başlar. Bu anlamda 8 aydır, çalmadığımız kapı, sıkmadığımız el kalmadı. İlkadımlılar beni bağrına bastı. Samsunlular bize güveniyor.  Bu güveni boşa çıkarmayacağım. Belediye Başkanı seçildikten sonra ayrım yapmadan herkese hizmet edeceğim. 31 Mart’ta gümbür gümbür geliyoruz” diye konuştu.

ESNAFLARIN YANINDAYIZ

Esnaf ziyaretlerine de çok önem verdiğini belirten Arslan, “Esnaflarımız, şehrin ekonomisinin can damarı. Onların sorunlarını dinlemek ve dertlerine derman olmak bizim boynumuzun borcu. Her zaman esnaflarımızın yanındayız. Dertlerine de sevinçlerinde de ortak olacağız” şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 Togar: Basın dışa açılan penceredir
Togar: Basın dışa açılan penceredir
Taşçı’dan Samsun basınına övgü
Taşçı’dan Samsun basınına övgü