Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

İLKADIM BELEDİYESİ'NDEN DEMİRTAŞ’IN İDDİALARINA YANIT

Samsun'da İYİ Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Necattin Demirtaş'ın, Erdoğan Tok döneminde işten çıkartılan bir işçinin bunalıma girerek intihar ettiği yönündeki iddiasına, işçiyi çalıştıran temizlik firmasından yanıt geldi.

İLKADIM BELEDİYESİ'NDEN DEMİRTAŞ’IN İDDİALARINA YANIT

SAMSUN HABER - Miray Temizlik Firması sahibi Enver Yavuz, söz konusu iddianın Necattin Demirtaş tarafından 5 yıl önce de gündeme getirildiğini 2014 tarihinde de bir açıklama yaptıklarını belirterek, ''Bu iddianın doğru olmadığını açıklamış olmamıza rağmen, konu yine bilinçli bir şekilde çarpıtılarak gündeme getirilmektedir" dedi.

İŞÇİYİ ÇALIŞTIRAN FİRMADAN AÇIKLAMA

Samsun'da İYİ Parti'nin İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Necattin Demirtaş'ın Erdoğan Tok döneminde işten çıkartılan bir işçinin intihar ettiği yönündeki iddiasına o işçiyi çalıştıran Miray Temizlik Firmasından açıklama geldi.

İŞTEN ÇIKARTILMA YOK

Necattin Demirtaş'ın Erdoğan Tok döneminde işten çıkartıldığını ve bunalıma girerek intihar ettiğini iddia ettiği işçi ile ilgili açıklama yapan Miray Temizlik Firması sahibi Enver Yavuz, "İşten çıkartıldığı için bunalıma girip intihar ettiği söylenen işçi, işten çıkartılmadı. İntihar ettiğinde firmamız bünyesinde çalışıyordu" dedi.

OLAY ÇARPITILIYOR

Söz konusu iddianın Necattin Demirtaş tarafından daha önce de dile getirildiğini ve firma olarak konuyla ilgili 2014 tarihinde de bir açıklama yaptıklarını hatırlatan Miray Temizlik Firması sahibi Enver Yavuz, "Daha önce bu iddianın doğru olmadığını açıklamış olmamıza rağmen, konu yine bilinçli bir şekilde çarpıtılarak gündeme getirilmektedir." diye konuştu.

İNTİHARIN NEDENİ AİLEVİ MESELE

Necattin Demirtaş'ın Erdoğan Tok döneminde çıkartıldığını ve bu nedenle bunalıma girip intihar ettiğini söylediği işçi ile ilgili, işten çıkartılmadığına dair belgeleri de yayınlayan Miray Temizlik Firması sahibi Yavuz, söz konusu işçinin işten çıkartıldığı için değil, ailevi sorunları nedeni ile girdiği bunalım sonucu intihar ettiğine dikkati çekti.

ÖLÜ ÜZERİNDEN SİYASET DOĞRU DEĞİL

Ölmüş bir insan üzerinden yalan yanlış bilgilerle siyaset yapılmasının doğru olmadığını kaydeden Miray Temizlik Firması sahibi Enver Yavuz, konuyla ilgili açıklamasında şunları dile getirdi.

DOĞRU OLANI BİLEREK KAMUOYUNU YANLIŞ BİLGİLENDİRİYORLAR

"Firmamız bünyesinde belediye hizmetlerinde çalışan işçi, işten çıkartıldığı için değil, ailevi sorunları nedeni ile girdiği bunalım sonucu intihar etmiştir. Kaldı ki, işten çıkartıldığı iddia edilen işçi, intihar ettiği tarihte firmamız bünyesinde çalışmaktaydı, yani işten çıkartma diye bir şey söz konusu değildi. Bu konu daha önce bazı çevrelerce suistimal edilmiş o zamanda aynı açıklamayı yapmıştık. Ancak görüyoruz ki son günlerde yine birileri tarafından bu konu çarpıtılarak suistimal edilmekte ve intihar eden işçi üzerinden yalan bilgilerle menfaat sağlanmak istenmektedir. Seçim sürecinde işten çıkartılmadığı halde, işten çıkartıldığı ve bu nedenle bunalıma girip intihar ettiği söyleyen işçi üzerinden söylemlerde bulunmak ve bu durumdan yalan yanlış bilgilerle menfaat sağlamaya çalışmak, şu an hayatta olmayan işçimizin ailesinin de acılarını tazelemekte ve üzüntüye neden olmaktadır. Siyasilerin doğru olanı kendilerinin de bildiği bir konuda, yalan ve yanlış söylemlerde bulunarak, kamuoyunu yanlış yönlendirmeye çalışmaları etik bir davranış değildir" ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Samsun'da ocak ayında konut satışları çakıldı
Samsun'da ocak ayında konut satışları çakıldı
Samsunspor sözleşme imzalamaya devam ediyor
Samsunspor sözleşme imzalamaya devam ediyor

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi