Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

İYİ Parti 3 ilçe adayını açıkladı

İYİ Parti Kavak Belediye Başkan Adayı Şerif Ün, Ladik Belediye Başkan Adayı İbrahim Ünsal ve Ayvacık Belediye Başkan Adayı İsmet Çapaş oldu

İYİ Parti 3 ilçe adayını açıkladı

SAMSUN HABER - İYİ Parti İl Başkanı Recep Güleroğlu düzenlediği basın toplantısı ile Kavak, Ladik ve Ayvacık Belediye Başkan Adaylarını açıkladı. Kavak Belediye Başkan Adayı Şerif Ün, Ladik Belediye Başkan Adayı İbrahim Ünsal, Ayvacık Belediye Başkan Adayı ise İsmet Çapaş olarak gösterildi.

BEKA SORUNUMUZ YOK

Diğer partilerle hiçbir problem yaşamadıklarını kaydeden İYİ Parti İl Başkanı Recep Güleroğlu, “Yerel seçimlere son hızla gidiyoruz. Artık sayılı günler kaldı. Millet İttifakı ve teşkilat olarak elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Diğer partiler le hiç bir problemimiz yok. Biz kimseye hakaret etmiyoruz. Ve bu işi daha iyi yapacağımızı biliyoruz. Diğer partilerin söylemleri ile yerel seçim havasından çıkarak, devletin beka meselesine dönüştürülmesini anlayamıyorum. Bu ülkede hukuk, eğitim, mülteci ve sosyal adalet sorunu var. Ancak, beka diye bir sorunumuz yok. Beka meselesi, yerel seçimlere indirgenecek bir konu değil. Ulvi bir konu. Biz muhtar, meclis üyesi ve belediye başkanı seçeceğiz. İYİ Parti olarak yerel seçim yaptığımızın farkındayız. Ve adaylarımızın etrafında birleşerek, 31 Mart'ta bu konuşulanları bertaraf edeceğiz” dedi.

ÖZÜMÜZ KAVAK

MHP’den istifa ettikten sonra İYİ Parti’ye üye olan Şerif Ün, Kavak’a hizmete yeniden talip olduklarını belirterek, “Nerede kalmıştık sloganı ile başlıyoruz. 10 yıl Kavak’ta Belediye Başkanlığı yaptım. Allah izin verirse 3. dönem Kavak’a belediye başkanı olacağım. İlçemize duyduğumuz bağlılık ve hizmet aşkı ile ilçemizi modern kentler seviyesine yükseltecek, aynı zamanda ekonomik kalkınmayı sağlayacak projeleri gerçekleştirmek amacıyla tekrara Kavak Belediye Başkanlığına talip oldum. Sizlerin teveccühü Allah’ın izniyle Kavak Belediyesi’ni kazanacağız. İYİ Parti yönetimi nasıl olur göstereceğiz. Belediye Başkanı olduğum dönemlerde Kavak’a büyük hizmetler yaptık. Ve bıraktığımız yerden hizmetlerimize devam edeceğiz. Çünkü bizim özümüz Kavak, sözümüz Kavak. Yapacak çok işimiz var. Kavak’ı bölgenin marka ilçesi yapacağım” dedi.

LADİKLİLER BİZE GÜVENİYOR

İYİ Parti Ladik Belediye Başkanı İbrahim Ünsal, Ladiklilerin kendilerine güvendiğini belirterek, “Ladik benim sevdam. Ben sevdası Ladik olanların adayıyım. Halka hizmetin Hakka hizmet olduğunu düşünerek yoldayız. 8 aydır Ladik halkına kendimizi anlatıyoruz. Ladikliler bizlere güveniyor. Bu güveni boşa çıkarmayacağız” ifadelerini kullandı.

HAYALLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ

İYİ Parti Ayvacık Belediye Başkan Adayı İsmet Çapaş ise “Yaklaşık 1. 5 yıl önce yola çıktık. Bu süre zarfından hep yollardaydık. Rabbim nasip eder vatandaşlarımız bizi seçerse, bölgemizde ve ilçemizde ayrım yapmadan her yerde olacağız. İddiamız ve hayallerimiz var. Bu iddiaları ve hayalleri birlikte gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

YOĞUN KATILIM

Yoğun bir kalabalığın olduğu toplantıya İYİ Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Necattin Demirtaş da katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Samsun'da ocak ayında konut satışları çakıldı
Samsun'da ocak ayında konut satışları çakıldı
Samsunspor sözleşme imzalamaya devam ediyor
Samsunspor sözleşme imzalamaya devam ediyor

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi